• Informacje na temat:

  zuza top model

Artykuły na temat: zuza top model
 • Została "Top Model"!

  Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Kto wygra 2. edycję "Top Model"?

  Już w środę, 7 grudnia, poznamy zwyciężczynię drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką".

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

 • Wielkie zmiany! Mężczyźni w "Top Model"!

  W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji programu "Top Model". Tym razem twórcy programu szukają nie tylko pięknych dziewczyn, które chcą zostać modelkami, ale również... przystojnych mężczyzn.

 • Pozostać na szczycie

  Czy w tej edycji "Top Model. Zostań modelką" ma pani swoją faworytkę? Anja Rubik : - Jest dużo ciekawych dziewczyn, więc trzymam kciuki za wszystkie finalistki. Klaudia musi popracować nad swoją(...) krytyka Polaków, odnosiła się tylko do kilku konkretnych sytuacji, zachowania czy braku tolerancji. Tydzień po finale "Top Model" kończy pani 30 lat. Jak spędzi pani ten dzień? - Z rodziną...

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  ...uczestnikom wsparcie, będzie ich nauczycielem i pierwszym, który oceni ich pracę. Projektantów będą również dopingować (albo pogrążać) - piękne i charakterne modelki, między innymi znane z "Top Model" Zuza Kołodziejczyk, Marta Sędzicka oraz Michalina Strabel. To od nich w dużej mierze będzie zależeć, jak na wybiegu zostanie zaprezentowana kreacja projektanta. Czy dziewczyny będą nastawione na...

Zdjęcia na temat: zuza top model
Wideo na temat: zuza top model
 • Wygrały poprzednie edycje "Top Model". Co teraz robią?

  Zwyciężczynie poprzednich edycji "Top Model" Zuza Kołodziejczyk oraz Osi Ugonoh opowiedziały o tym, jak program wpłynął na ich karierę. Każdej z nich wygrana zagwarantowała mnóstwo propozycji zawodowych. (Agencja TVN/x-news)

 • Zwyciężczyni "Top Model" promuje siostrę bliźniaczkę!

  Zuzanna Kołodziejczyk postanowiła pokazać swoją siostrę bliźniaczkę, która namówiła ją do wzięcia udziału w show. Dziewczyny przekonują, że nie ma między nimi rywalizacji, a mniej znana Tamara nie zazdrości popularności Zuzie.(Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)