• Informacje na temat:

  zuzanna agnieszka

Artykuły na temat: zuzanna agnieszka
 • "Silent Twins": Anglojęzyczny debiut Agnieszki Smoczyńskiej

  Jedna z najciekawszych polskich reżyserek Agnieszka Smoczyńska ("Córki Dancingu", "Fuga") powraca ze swoim pierwszym anglojęzycznym projektem pt. "Silent Twins".

 • Agnieszka Chylińska i ponad tysiąc fanów

  Przez kilka godzin Agnieszka Chylińska podpisywała swoje książki podczas premiery trzeciej części historii o Zuzannie Zezik. Na spotkanie przybyło ponad tysiąc osób z całej Polski.

 • Oto najpiękniejsza nastolatka 2018

  Miss Polski Nastolatek 2018 została Zuzanna Poteraj. Galę finałową konkursu, podczas której zwyciężczyni pokonała 20 innych pretendentek do korony nastoletniej miss, będzie można obejrzeć w środę, 4 lipca, o godz. 21 w TV4.

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia, mija 25 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

 • Znamy laureatów 10. Netia Off Camera

  ..."Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego z Krakowską Nagrodą Filmową i Nagrodą Publiczności, "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego z nagrodą Kulczyk Foundation, Agnieszka Holland laureatką nagrody Pod Prąd - tak zakończył się w niedzielę, 7 maja, festiwal Netia Off Camera w Krakowie.

 • "Córki dancingu": Sensacja nocnego życia stolicy

  .... Pochłonięte przez miłość i rodzące się namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli... Reżyserka Agnieszka Smoczyńska przyznaje, że spędziła dzieciństwo na zapleczu restauracji dancingowych. Również autorki tekstów piosenek i muzyki do filmu, siostry Zuzanna i Barbara Wrońskie, jako dziewczynki...

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia 2011, minęło 20 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

 • Wojciech Modest Amaro został ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

  Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro po raz kolejny zostali rodzicami! Szef kuchni podzielił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Amaro zdradził również jakie imiona otrzymał ich synek...

 • "Córki dancingu": Muzyczna bajka dla dorosłych

  ...w latach 70. i 80. ("Hallo Szpicbródka", "Lata dwudzieste... lata trzydzieste"). Twórcy "Córek..." mieli jednak najlepsze z możliwych przygotowań, aby zająć się tym tematem. Zarówno Agnieszka Smoczyńska, jak i autorki tekstów piosenek oraz muzyki do filmu, siostry Zuzanna i Barbara Wrońskie (szerzej znane jako Ballady i Romanse) dzieciństwo spędziły otoczone światem dancingu lat 80., na...

 • Rusza festiwal w Cannes. Wielkie nadzieje Polaków!

  ...spotkaniach Producers Network (pięcioro producentów, w tym m.in. Zuzanna Król i Natalia Grzegorzek), przeglądzie filmów krótkometrażowych Shirt Film Corner (m.in. "Piszę do ciebie, kochanie" Magdaleny Szymków...

Zdjęcia na temat: zuzanna agnieszka
Dyskusje na temat: zuzanna agnieszka