• Informacje na temat:

  zwariowana artystka

Artykuły na temat: zwariowana artystka
 • "M jak miłość": Nietypowa rodzina

  Rodzina Ali, Olgi i Basi jest nietypowa. Trzy dziewczyny i każda zwariowana! Olga jest ekscentryczną malarką, Ala potrafi zrobić awanturę kompletnie nieznanym ludziom… A Basia chodzi własnymi drogami i gdy coś jej się nie podoba, po prostu ucieka z domu.

 • Ofiara gwałtu Billa Cosby'ego: Zmuszał mnie do seksu oralnego

  Kolejna kobieta oskarżyła Billa Cosby'ego o gwałt. Do zdarzenia miało dojść w 1969 roku, kiedy dzisiejsza dziennikarka muzyczna Joan Tarshis miała 19 lat.

 • Mija 12 lat od śmierci Krystyny Feldman

  Mija właśnie 12 lat od śmierci wspaniałej, polskiej aktorki Krystyny Feldman. Artystka odeszła 24 stycznia 2007 roku w swoim mieszkaniu w Poznaniu. Znana była z wielu ról, między innymi babki Rozalii Kiepskiej ze "Świata według Kiepskich" i malarza Nikifora z filmu "Mój Nikifor".

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • "Sama słodycz": Roma Gąsiorowska jest gotowa na coś nowego

  Roma Gąsiorowska wraca do show-biznesu. Po dwóch latach nieobecności, aktorka pojawi się na ekranie. Tym razem zobaczymy ją w serialu. To jednak niejedyna nowość w jej życiu. Artystka zdradziła PAP Life m.in. to, że spodziewa się drugiego dziecka.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Danuta Szaflarska nie żyje. Jaka była prywatnie? Piękne słowa wnuczki aktorki

  Danuta Szaflarska to prawdziwa legenda polskiej kinematografii. Zagrała w wielu filmach oraz spektaklach teatralnych. Uwielbiała swoją pracę, a aktorstwem zajmowała się przez ponad osiemdziesiąt lat! Artystka zmarła 19 lutego br. w wieku 102 lat. To wielka strata dla jej bliskich oraz fanów. Ci na pewno nigdy jej nie zapomną. W żałobie pogrążyła się także jej wnuczka, Zofia Cypel. To ona niegdyś...

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria "Czasu honoru".

 • Beata Kozidrak miłość znalazła za oceanem!

  ...od niego i po 36. latach rozwiodła się z nim, cieszy się wolnością. "Wcześniej nie miałam na to czasu, może dlatego że mąż był troszeczkę o to zazdrosny i zagarniał tę przestrzeń" – wyjawiła artystka...

 • OFF Festival Katowice 2014: Nowojorskie gitary i suki biłgorajskie

  Jak co roku na OFF-ie będą miały miejsce spotkania z muzyką, której na innych letnich festiwalach nie usłyszycie. 2 sierpnia na Scenie Eksperymentalnej przypomniana zostanie osoba Oskara Kolberga, wybitnego etnografa i kompozytora, prezentującego bardzo szerokie spojrzenie na muzykę świata. Natomiast dzień później to samo miejsce obejmie we władanie mistrz Glenn Branca, a jego uwielbiający eksperymenty goście zapewnią niezapomniane wrażenia.

Zdjęcia na temat: zwariowana artystka
Wideo na temat: zwariowana artystka
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

  Najnowsza komedia świetnego francuskiego reżysera Jean-Pierre'a Jeuneta, twórcy między innymi "Delicatessen" i "Amelii". Bazil zostaje przypadkowo postrzelony. Lekarz, który go ratuje, rzuca monetą i w ten sposób decyduje o tym, że Bazil będzie żył z kulą tkwiącą w głowie. Tak rozpoczyna się zwariowana opowieść o człowieku, który rzuca wyzwanie handlarzom broni i wciąga ich w zawiłą intrygę. Czy uda mu się zrealizować chytry plan? Na pewno nie będzie osamotniony w tej walce, ponieważ zawsze...

Dyskusje na temat: zwariowana artystka