• Informacje na temat:

  zwiastun

Artykuły na temat: zwiastun
 • Pro8l3m w zwiastunie "Eastern"

  Właśnie światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun filmu "Eastern" Piotra Adamskiego, którego premiera zaplanowana została na 20 marca. Zarówno w filmie, jak i w zwiastunie, pojawia się muzyka zespołu Pro8l3m, a dokładnie utwór "Monza" z albumu "Widmo".

 • "Zenek": Jest pierwszy zwiastun

  W czwartek, 23 stycznia, ukazał się pierwszy zwiastun filmu "Zenek". Opowieść o życiu i karierze największej polskiej gwiazdy disco polo, Zenona Martyniuka, będzie można oglądać w kinach od 14 lutego.

 • "365 dni": Jest zwiastun filmu

  Pisarka Blanka Lipińska udostępniła zwiastun filmu "365 dni". Ekranizacja bestsellerowej powieści trafi na ekrany kin 7 lutego.

 • "Szarlatan": Pierwszy zwiastun filmu Agnieszki Holland

  ...25 września na ekrany polskich kin trafi nowy film Agnieszki Holland "Szarlatan". Dystrybutor Gutek Film udostępnił właśnie pierwszy zwiastun obrazu.

 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • Jest pierwszy zwiastun sequela "Zombie Express"

  Sang-ho Yeon, reżyser kontynuacji "Zombie Express", obiecywał, że w porównaniu do drugiej części jego filmu, poprzednik będzie wyglądać na niskobudżetowe kino niezależne. Opublikowany zwiastun filmu "Peninsula" udowadnia, że nie przesadzał.

 • Widowiskowy zwiastun kontynuacji "Zombie Express"

  ..."Nie można nawet porównywać skali obydwu produkcji. 'Zombie Express' przy filmie 'Peninsula' będzie wyglądać jak niskobudżetowa produkcja niezależna" - mówił w jednym z wywiadów reżyser tego drugiego filmu, Sang-ho Yeon. Opublikowany właśnie pełny zwiastun produkcji pokazuje, że ani trochę nie przesadził.

 • Jest zwiastun serialu "Hollywood". Kiedy premiera?

  Jest już pierwszy zwiastun "Hollywood", nowej serialowej produkcji autorstwa Ryana Murphy'ego, która powstaje dla Netfliksa. Autor kilku najpopularniejszych seriali ostatnich lat, m.in. "Glee" i "American Horror Story", tym razem zmierzy się z legendami związanym z tzw. Złotą Erą Hollywood.

 • "Zenek": Zobacz pierwszy zwiastun filmu o Zenonie Martyniuku

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Zenek", produkcji zainspirowanej życiem i karierą króla disco polo Zenka Martyniuka.

Zdjęcia na temat: zwiastun
Wideo na temat: zwiastun
Dyskusje na temat: zwiastun