• Informacje na temat:

  zwiastun obejrzycie

Artykuły na temat: zwiastun obejrzycie
 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • "365 dni": Jest zwiastun filmu

  Pisarka Blanka Lipińska udostępniła zwiastun filmu "365 dni". Ekranizacja bestsellerowej powieści trafi na ekrany kin 7 lutego.

 • "Sanatorium miłości 2": Gdzie i kiedy obejrzeć pierwszy odcinek?

  Do TVP wraca "Sanatorium miłości". Już w niedzielę, 5 stycznia, widzowie obejrzą pierwszy odcinek. Pojawił się właśnie zwiastun produkcji.

 • Widowiskowy zwiastun kontynuacji "Zombie Express"

  ..."Nie można nawet porównywać skali obydwu produkcji. 'Zombie Express' przy filmie 'Peninsula' będzie wyglądać jak niskobudżetowa produkcja niezależna" - mówił w jednym z wywiadów reżyser tego drugiego filmu, Sang-ho Yeon. Opublikowany właśnie pełny zwiastun produkcji pokazuje, że ani trochę nie przesadził.

 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • Obejrzyj zwiastun filmu Britney Spears

  ..."Crossroads" swą amerykańską premierę będzie miał na początku przyszłego roku i możemy się spodziewać, iż w Polsce pojawi się wiosną. Opowiada on historię trzech dziewczyn, które wybierają się w podróż po Stanach Zjednoczonych i w jej trakcie wiele razy wystawiają swą przyjaźń na ciężką próbę. Na internetowej stronie www.worldofbritney.com pojawił się trwający 2 minuty i 30 sekund zwiastun filmu...

 • "Irlandczyk" Martina Scorsese: Jest zwiastun

  Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia i zwiastun filmu "Irlandczyk", zaś organizatorzy New York Film Festival zapowiedzieli, że nowy obraz Martina Scorsese otworzy 57. festiwal filmowy w Nowym Jorku, który rozpocznie się 27 września.

 • "Nic się nie stało": Pierwszy zwiastun dokumentu o pedofilii w środowisku celebrytów

  Jacek Kurski zaprezentował zwiastun nowego dokumentu TVP. „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego opowie o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów.

 • Zatrzęsienie zwiastunów

  W Sieci podziwiać można kilka zwiastunów niecierpliwie oczekiwanych produkcji. Na miłośników twórczości Quentina Tarantino czeka długi trailer filmu "Kill Bill: Volume 2" , w którym ujawniane są między innymi zadziwiające fakty z życia Panny Młodej, którą w filmie zagrała ponownie Uma Thurman, gwiazda pierwszej opowieści, przeboju "Kill Bill: Volume 1" .

 • "Boże Ciało": Jest zwiastun filmu Jana Komasy

  Dystrybutor filmu "Boże Ciało" zaprezentował zwiastun obrazu w reżyserii Jana Komasy. Światowa premiera produkcji odbędzie się 2 września na festiwalu filmowym w Wenecji.

Wideo na temat: zwiastun obejrzycie
 • "Trzecia połowa": Zwiastun serialu

  Od 22 marca w TVP2 zagości sportowy komediowy serial „Trzecia połowa” czwartek, godz. 20:45. Na co dzień kibice zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę – to wszystko łączy zapalonych kibiców, w których role wcielą się ulubieńcy...

 • "Ojciec Mateusz": Zwiastun 16. sezonu

  To będzie wyjątkowa gorąca i emocjonująca jesień! Twórcy serialu obiecują, że z „Ojcem Mateuszem” nie da się nudzić. Dowód? Obejrzyjcie zwiastun najnowszej serii. Premiera serialu już 1 września o 20.30 w Jedynce.

 • Zwiastun 165. odcinka "Ojca Mateusza"

  W jednym z domów dziecka trwa próba przedstawienia "Piotruś Pan", w którym grają policjanci z Sandomierza: Nocul, Możejko i Gibalski. Mieczysław chce zrezygnować z występu, więc Orest wzywa na pomoc Mateusza. Duchowny po obejrzeniu spektaklu wciela się w rolę reżysera i wprowadza zmiany. Tymczasem dyrektor placówki odkrywa, że ktoś ukradł schowaną w szufladzie kopertę z pieniędzmi. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo i przesłuchują podopiecznych domu dziecka. Chłopcy naprowadzają ich na...