• Informacje na temat:

  zwiastun premiera

Artykuły na temat: zwiastun premiera
 • Jest zwiastun serialu "Hollywood". Kiedy premiera?

  Jest już pierwszy zwiastun "Hollywood", nowej serialowej produkcji autorstwa Ryana Murphy'ego, która powstaje dla Netfliksa. Autor kilku najpopularniejszych seriali ostatnich lat, m.in. "Glee" i "American Horror Story", tym razem zmierzy się z legendami związanym z tzw. Złotą Erą Hollywood.

 • Pro8l3m w zwiastunie "Eastern"

  Właśnie światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun filmu "Eastern" Piotra Adamskiego, którego premiera zaplanowana została na 20 marca. Zarówno w filmie, jak i w zwiastunie, pojawia się muzyka zespołu Pro8l3m, a dokładnie utwór "Monza" z albumu "Widmo".

 • Jest pierwszy zwiastun filmu o Zenku Martyniuku. Kiedy premiera?

  Padł ostatni klaps na planie filmu biograficznego o Zenku Martyniuku. Produkcja wejdzie do kin dokładnie 14 lutego 2020 roku. Z okazji zakończenia zdjęć autorzy opublikowali plakat i pierwszy zwiastun filmu "Zenek".

 • Jest pierwszy zwiastun sequela "Zombie Express"

  Sang-ho Yeon, reżyser kontynuacji "Zombie Express", obiecywał, że w porównaniu do drugiej części jego filmu, poprzednik będzie wyglądać na niskobudżetowe kino niezależne. Opublikowany zwiastun filmu "Peninsula" udowadnia, że nie przesadzał.

 • "Wiedźmin": Netflix ujawnił finalny zwiastun

  Pojawił się finalny zwiastun od dawna oczekiwanej produkcji "Wiedźmin". Premiera pierwszego odcinka serialu już 20 grudnia na Netflix!

 • "Zenek": Zobacz pierwszy zwiastun filmu o Zenonie Martyniuku

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Zenek", produkcji zainspirowanej życiem i karierą króla disco polo Zenka Martyniuka.

 • ​Jesse Eisenberg jako Marcel Marceau w zwiastunie filmu "Resistance"

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Resistance" wyreżyserowanego przez Jonathana Jakubowicza. Poznamy w nim nieopowiedzianą dotąd historię wojennych lat legendarnego mima Marcela Marceau. W jego roli Jesse Eisenberg.

 • "Zabawa w chowanego": Jest zwiastun filmu Sekielskich

  Właśnie ukazał się zwiastun najnowszego dokumentu braci Tomasza i Marka Sekielskich o molestowaniu seksualnym w Kościele. Nie brakuje w nim wstrząsających wyznań i konfrontacji po latach. Cały film pojawi się w internecie w sobotę, 16 maja. "Zabawę w chowanego" będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie.

 • Tom Hardy jako Al Capone. Jest zwiastun

  Do tej pory najsłynniejszym odtwórcą roli Ala Capone był Robert De Niro. Jego kreacja w filmie "Nietykalni" przeszła do historii kina. Teraz postara się mu dorównać Tom Hardy, który zagra tytułową rolę w filmie "Capone". Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

 • "Suzi Q": Do sieci trafił zwiastun dokumentu o Suzi Quatro

  ..."Suzi Q" to dokument opowiadający o wzlotach i upadkach 69-letniej Suzi Quatro , jednej z pierwszych kobiet-instrumentalistek, która przełamała monopol mężczyzn w muzyce rockowej. Jego premiera(...) drzwi dla nas kobiet" - wspomina w zwiastunie Cherie Currie. "Wiele dziewczyn chciało być jak ona, ale nie możesz udać czegoś, czego nie masz w DNA. Ta kobieta ma tyle energii, tyle talentu. Może...

Wideo na temat: zwiastun premiera