• Informacje na temat:

  zwiastun serialu

Artykuły na temat: zwiastun serialu
 • Izabella Miko w zwiastunie serialu "Hunters"

  Pojawił się nowy spot serialu "Hunters", w którym główną rolę zagrał Al Pacino. Miliony Amerykanów obejrzy ten zwiastun w czasie szlagierowego meczu futbolu amerykańskiego Super Bowl. W scenie otwierającej klip pierwsze skrzypce gra Izabella Miko.

 • Jest zwiastun serialu "Hollywood". Kiedy premiera?

  Jest już pierwszy zwiastun "Hollywood", nowej serialowej produkcji autorstwa Ryana Murphy'ego, która powstaje dla Netfliksa. Autor kilku najpopularniejszych seriali ostatnich lat, m.in. "Glee" i "American Horror Story", tym razem zmierzy się z legendami związanym z tzw. Złotą Erą Hollywood.

 • ​Jude Law w zwiastunie nowego serialu HBO "Dzień trzeci"

  Jude Law kontynuuje swoją przygodę z serialami. Po świetnie przyjętym "Nowym papieżu", popularny aktor zagrał jedną z głównych ról w kolejnej produkcji HBO - serialu "Dzień trzeci". Premierę zaplanowano na 11 maja 2020, ale już teraz można oglądać zwiastun tej intrygującej produkcji, w której widać inspirację filmami takimi jak "Kult" czy "Midsommar. W biały dzień".

 • "Siły Kosmiczne": Jest zwiastun nowego serialu Netflixa

  ..."Siły Kosmiczne" to nowy serial Netfliksa, który debiutuje na tej platformie już 29 maja. Opowie historię zasłużonego pilota, który obejmuje dowództwo nowo utworzonego, szóstego rodzaju armii - Sił Kosmicznych. W obsadzie serialu oprócz Steve’a Carella zobaczymy m.in. Johna Malkovicha, Lisę Kudrow oraz Jane Lynch.

 • "1983": Jest zwiastun serialu Netflix

  Właśnie pojawił się pełny zwiastun serialu "1983", pierwszego polskiego serialu Netfliksa. Premiera produkcji już 30 listopada 2018 roku.

 • "Ślepnąć od świateł": Nowy zwiastun serialu HBO

  Premiera nowego serialu HBO "Ślepnąc od świateł" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego zaplanowana jest na 27 października. Stacja HBO zaprezentowała właśnie nowy zwiastun produkcji.

 • Miley Cyrus wystąpi w nowym sezonie "Black Mirror". Zobacz zwiastun serialu Netflixa!

  Dla fanów "Black Mirror" i Miley Cyrus nowy sezon serialu będzie nie lada gratką. Pojawi się w nim bowiem wokalistka i aktorka, która kilka miesięcy temu dołączyła do obsady piątego sezonu kultowej produkcji. Jej zwiastun pojawił się już w sieci.

 • "Wyklęci": Jest zwiastun nowego serialu TVP

  Możemy już oglądać pierwszy zwiastun serialu "Wyklęci". Produkcja, która opowiadać będzie losy fikcyjnego oddziału podziemia antykomunistycznego, zadebiutuje na antenie TVP jesienią 2017.

 • "House of Cards": Oficjalny zwiastun 6. sezonu serialu Netflix

  Premiera szóstego, finałowego sezonu "House of Cards" zaplanowana jest na 2 listopada na Netflix. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun produkcji.

 • Jest pierwszy zwiastun serialu "Legion"

  Na początku 2017 roku na małym ekranie zadebiutuje "Legion" - nowy serial pomysłodawcy telewizyjnego "Fargo", Noaha Hawleya. Możemy już zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Wideo na temat: zwiastun serialu
Dyskusje na temat: zwiastun serialu