• Informacje na temat:

  zwiastuny nowego

Artykuły na temat: zwiastuny nowego
 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  Mamy dla was najlepsze zwiastuny i parę ciekawych informacji z tegorocznego San Diego Comic Con. Co wydarzy się w drugim sezonie "Westworld"? Jak zapowiada się nowe "Dawno, dawno temu"? Zobaczcie!

 • Zwiastuny hitów w San Diego

  Nie lada atrakcji doświadczyli uczestnicy komiksowego konwentu Comic-Con w kalifornijskim mieście San Diego. Na imprezie pojawili się twórcy najbardziej oczekiwanych kinowych hitów drugiej połowy bieżącego roku, fani dowiedzieli się także sporo o niektórych premierach 2004 roku. Najwięcej atrakcji filmowych zorganizowano w sobotę, 19 lipca.

 • San Diego Comic-Con 2018: Zwiastuny, które koniecznie musicie zobaczyć

  ...(Draco Malfoy) oraz Natalia Tena (Nymphadora Tonks). Marvel's Iron Fist "Iron Fist " przedstawia historię milionera Danny’ego Randa (Finn Jones), który powraca do Nowego Jorku po kilku latach nieobecności. Chcąc odbudować rodzinne bogactwo musi walczyć ze skorumpowaną rzeczywistością Nowego Jorku.  Van Helsing Fabuła serialu "Van Helsing" jest osnuta wokół losów córki Van Helsinga...

 • Tragedia w USA wymusiła zmiany w nowych filmach

  Tragedia, jaka w tym tygodniu dotknęła Stany Zjednoczone, ma swe reperkusje także w tamtejszym przemyśle filmowych. Odwołano wiele premier zaplanowanych na najbliższe tygodnie, w tym nowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, prace przy kilku wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach zostały zatrzymane, zaczęto także wprowadzać zmiany do kilku gotowych już filmów.

 • Zwiastuny i zapowiedzi nowych sezonów w AMC

  Zobaczcie zwiastun nowego sezonu "Mad Men", a także dowiedzcie się co z czwartym sezonem "Breaking Bad".

 • "Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki"

  Natalia Kukulska, znana dotąd z płyt inspirowanych muzyką r'n'b, wydała po czteroletniej przerwie nowy album "Sexi-Flexi", który ukazuje jej muzyczną metamorfozę. O odbiorze przez fanów nowego oblicza, wchodzeniu z muzyką na parkiety, śpiewaniu po angielsku i rodzinnym szczęściu, Natalia Kukulska opowiedziała w rozmowie z Eweliną Wiśniewską.

 • Basia Kurdej-Szatan jako sekretarka z PRL-u? Tak TVP promuje "Kocham cię, Polsko"

  Żartobliwe dialogi, nieco groteskowa konwencja, nawiązania do kultowych polskich komedii - w ten sposób twórcy "Kocham Cię, Polsko!" zapraszają do oglądania najnowszej edycji programu. Właśnie pojawiły się zwiastuny.

 • Nowy plakat filmu o tragedii WTC

  Najnowszy film twórcy "Tożsamości Bourne'a" Paula Greengrassa "United 93", opowiadający prawdziwą historię pasażerów porwanego 11 września samolotu - wejdzie na ekrany brytyjskich kin dopiero 1 września. Ale w międzyczasie można zobaczyć angielską wersję plakatu promującego ten obraz.

 • Co nowego w serialu?

  Zobacz filmowe zwiastuny kolejnego odcinka "FlashForward: Przebłysk jutra" i oceń, czy odcinek "Course Correction" dobrze się zapowiada.

 • "Rydwany ognia" raz jeszcze

  Rich Swingle, brytyjski scenarzysta przygotowuje długo oczekiwany sequel klasycznego obrazu "Rydwany ognia" z 1981 roku.

Dyskusje na temat: zwiastuny nowego
 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Niestety po występie w Polskiej edycji Saturday Night Live gdzie sparodiował swoją rolę z serialu Mateusz Król znalazł się na cenzurowanym przez obecny rezim i co więcej, zaraz po tym że występie z kierownictwa TVPiS poszedł rozkaz by OCENZUROWAĆ wszystkie zwiastuny nowego sezonu i POWYCINAĆ Z NICH Króla. Więc nic dziwnego że podjęto decyzję że nastąpi zmiana aktora w roli Kazimierza, bo reżim

 • Re: Rozlicza się z przeszłością

  widzf3w. Seriale są po to aby o nich rozmawiać w pracy, w szkole, żeby ludzie mf3wili "widziałeś zajawkę tego nowego seairlu w telewizji". Takie rzeczy jak zwiastuny i zapowiedzi to powinny być po