• Informacje na temat:

  związek anny

Artykuły na temat: związek anny
 • Bronisław Cieślak szczerze o romansie Anny Cieślak z Edwardem Miszczekiem! Co za słowa!

  Od kilku dni w kuluarach aż huczy od plotek na temat romansu Anny Cieślak (40 l.) i Edwarda Miszczaka (65 l.). Sami zainteresowani na razie nie komentują pojawiających się informacji, ale rąbka tajemnicy uchylił stryj aktorki, Bronisław Cieślak (77 l.).

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Jego śmierć ją pogrążyła. Świat Anny Powierzy runął!

  Życie uczuciowe Anny Powierzy (40 l.) nie było usłane różami. Aktorka w przeszłości doświadczyła ogromnej tragedii, jaką była śmierć jej ukochanego. Na szczęście wygląda na to, że los znów się do niej uśmiechnął!

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

 • „M jak miłość”: Rafał rozbije związek Wernera i Anny?

  Romans Anny i Wernera kwitnie, ale gdy do siedliska trafi piękna Aleksandra, zaczną się kłopoty.

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • "Barwy szczęścia": Kajtek uratuje związek ojca?

  Józkowi trudno odprężyć się na wczasach z żoną, bo wie od Darka o jego rozstaniu z Władkiem i martwi się o przyjaciela. Kajtek postanawia grać rolę mediatora między mężczyznami. Malwina przeżywa rozmowę z Jabłońskimi, według których Kacper ma zespół Aspergera. Kobieta nie chce przyjąć tego do wiadomości i zamierza wrócić z synem do Zakrzewia. Tymczasem Jerzy wraca od Anny...

 • Kazimierz Wichniarz: Ważył tyle co Zagłoba

  Obcowanie z nim było wielką przyjemnością. Zawsze dowcipny, pogodny i życzliwy.

 • Wielka radość w domu Anny Dymnej! A powoli zaczynała tracić nadzieję!

  ...związek, wzajemnie się inspirują" – opowiada znajoma pani Anny z Krakowa. Aktorka cieszy się, że jej syn, choć ma artystyczną duszę, myśli też o życiowej stabilizacji. Nie kryje, że chciałaby już zostać(...) współczesnego malarstwa. Wystawiała go m.in. Galeria Sztuki Zachęta.  Michał i Agata byli już wtedy parą. Syn aktorki bardzo zaangażował się w ten związek. Agata wprowadziła się do jego mieszkania...

 • Joanna Brodzik: Nie żałuję, że wróciłam

  Po dwunastu latach nieobecności wraca na deski teatru w sztuce, która rozbawia do łez, ściska za gardło i wbija w fotel. Joanna Brodzik zdradziła nam, co zdecydowało o tym, że przyjęła rolę boksującej lesbijki.

Zdjęcia na temat: związek anny
Wideo na temat: związek anny
 • "M jak miłość": Zakochany w obu naraz

  Werner na wieść o powrocie do siedliska ukochanej Anny, będzie za to w szoku… Tym większym, że sam – w Warszawie – zacznie flirtować z Teresą! Śliczna klientka naprawdę zawróci mu w głowie… Tymczasem Anna wyzna ukochanemu, że przyjechała, bo… chce zakończyć ich związek!

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny zdradza sekrety 3. sezonu!

  życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem?

 • Raj: wiara

  Dla Anny-Marii (Maria Hoffstätter), technika rentgenologa, raj jest tam gdzie Jezus. Kobieta poświęca każdą wolną chwilę na pracę misjonarską, chcąc uzdrowić Austrię i ponownie naprowadzić ją na ścieżkę wiary. Podczas codziennych pielgrzymek ulicami Wiednia, z figurą Marii Dziewicy w rękach, puka od drzwi do drzwi, niosąc ludziom dobrą nowinę. Pewnego dnia, po latach nieobecności, do domu Anny-Marii powraca jej przykuty do wózka inwalidzkiego mąż - muzułmanin egipskiego pochodzenia. Oboje...

Dyskusje na temat: związek anny