• Informacje na temat:

  zwiazek jay z i beyonce

Artykuły na temat: zwiazek jay z i beyonce
 • Beyonce i Jay Z miliarderami

  Eksperci z magazynu "Forbes" oszacowali, że majątek gwiazdorskiej pary - Beyonce i Jaya Z - wart jest ponad miliard dolarów.

 • Beyonce i JAY-Z mają za sobą poważny kryzys małżeński?

  Według najnowszych informacji Beyonce i JAY-Z robili wszystko, aby uratować swoje małżeństwo. Serwisy plotkarskie podają, że związek kreowany na idealny miał wiele pęknięć i rys.

 • Beyonce i Jay Z świętują 9. rocznicę ślubu. Zobacz specjalny teledysk!

  W ramach świętowania 9. rocznicy ślubu z Jayem Z, Beyonce opublikowała w sieci specjalny filmik podsumowujący jej życie u boku amerykańskiego rapera.

 • Beyonce i Jay-Z się rozwodzą? Zachowanie wokalistki na to wskazuje

  O kryzysach w związku tej pary mówiło się wielokrotnie. Sama Beyonce śpiewała o zdradzie męża, ten natomiast przyznał się do tego w swoich utworach. Wprawdzie odnowili małżeńską przysięgę, nagrali wspólną płytę i razem koncertowali, ale ostatnie zachowanie wokalistki budzi wątpliwości, czy rzeczywiście ich miłość wytrzymała ogromną próbę.

 • Jay-Z zdradzał Beyonce?

  W Internecie pojawiły się pogłoski, jakoby Jay-Z miał zostać ojcem dziecka telewizyjnej prezenterki o pseudonimie Free. Hiphopowy gwiazdor od 2003 roku jest jednak związany z Beyonce Knowles, wokalistką grupy Destiny's Child. Co jakiś czas media informują, że "wkrótce" ma dojść do ślubu sławnej pary.

 • Usher podrywa Beyonce

  Związek znanej amerykańskiej wokalistki Beyonce Knowles i popularnego rapera Jay'a-Z znalazł się na krawędzi rozpadu. Tak przynajmniej twierdzą media amerykańskie. Wszystko przez awanse czynione wokalistce przez święcącego ostatnio wielkie sukcesy na listach przebojów Ushera.

 • Tańcząca córka Beyonce i Jaya Z podbija sieć

  W sieci pojawiło się nagranie ze szkolnego recitalu baletowego, w którym jedną z małych tancerek była Blue Ivy Carter, czyli córka Beyonce i Jaya Z.

 • Matka z Irlandii robi furorę w sieci. Sparodiowała zdjęcie Beyonce z bliźniętami

  Pierwsze zdjęcie Beyonce z bliźniętami wywołało wielkie poruszenie w sieci. Dużą popularnością cieszy się również fotografia, na której pewna irlandzka matka odtwarza zdjęcie amerykańskiej gwiazdy ze swoimi pociechami.

 • Beyonce wychodzi za mąż?

  Choć ostatnio chodziły pogłoski o tym, że związek Beyonce (25 l.) z raperem Jay'em-Z (37 l.) się rozpadł, amerykańskie media zapowiadają, że w najbliższy weekend odbędzie się ich "sekretny" ślub na wyspie Anguilla, leżącej na Morzu Karaibskim. Oficjalnie była wokalistka grupy Destiny's Child organizuje dla swojego ukochanego czterodniową imprezę urodzinową.

 • Dlaczego siostra Beyonce zaatakowała Jaya Z?

  Przypomnijmy, że incydent miał miejsce 5 maja po nowojorskim pokazie mody Met Gala. Jadąca windą wraz z Beyonce i Jayem Z młodsza siostra gwiazdy nagle zaatakowała rapera. Zdarzenie zostało(...) York Daily News" rzuca więcej światła na przyczynę agresywnego zachowania Solange Knowles. Ponoć podczas pokazu mody Met Gala Jay Z miał flirtować z kalifornijską projektantką mody Rachel Roy...