• Informacje na temat:

  związek kilka

Artykuły na temat: związek kilka
 • Toksyczny związek, szaleńcza miłość

  ..."Antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości" - tak zapowiadany jest polski film "Big Love", który trafi do kin 10 lutego. Dramat, w reżyserii Barbary Białowąs, przedstawia trudny związek pary młodych ludzi. Główne role grają Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • Związek Lesz wisi na włosku?

  Czy związek Natalii Lesz i Svena Martina przeżywał kryzys?

 • Terapeuta scementuje ich związek?

  Katy Perry i Russell Brand, na kilka tygodni przed planowanym ślubem, zatrudnili psychoterapeutę, który doradza im, jak sprawić, by ich związek nie rozpadł się zbyt szybko.

 • Taylor Swift i Tom Hiddleston udają swój związek?

  Rozejście się Taylor Swift z Calvinem Harrisem i szybkie znalezienie pocieszenia w ramionach aktora Toma Hiddlestona dla wielu fanów wokalistki było sporym szokiem. Niektórzy ukuli nawet teorii spiskową, że związek Swift – Hiddleston wcale nie jest prawdziwy...

 • Michael Caine: Recepta na długi związek? Dwie łazienki

  ...ożenił z aktorką Patricią Haines. "Zakochaliśmy się w sobie i kilka tygodni potem wzięliśmy ślub. Miałem 23 lata, walczyłem o przetrwanie, brałem jakieś koszmarne chałtury" - mówił. "Pat zaszła(...) muzułmanką, Michael wierzącym chrześcijaninem. W 1973 r. wzięli ślub, wtedy też przyszła na świat ich córka Natasha. Są razem już 44 lata, a jako receptę na długotrwały związek Caine podaje: "Trzeba mieć...

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  ...zostawało. Przecież pracujemy na swoim instrumencie, na samych sobie i tego nie robi się za darmo. O przygotowaniu do roli Olga Bołądź: - Trenowałam siatkówkę przez kilka tygodni. Bardzo się...

 • Mucha w "M jak miłość": Rozbije związek?

  Po urlopie macierzyńskim Anna Mucha wróciła na plan "M jak miłość". Czy jej bohaterka rozbije związek Pawła i Ali, przekonamy się jesienią.

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  ...słychać u Agnieszki? - Trochę się ustatkowała. Ma to związek z wiekiem? - Być może (śmiech). Jest z Januszem. Niby wszystko dobrze, ale nie ma w tym związku żaru, namiętności, szaleństwa, tak jak(...) pani poradnik "Luśka na planecie Dziecko". W planach kolejne niespodzianki? - Mam kilka ciekawych pomysłów w głowie i myślę, że wkrótce uda mi się je zrealizować. Na razie muszę odpuścić, bo nie pozwala...

 • Dawali mu kilka tygodni życia

  W Culture Club spełniał nie tylko muzyczne ambicje. Wokalista zaangażował się w romans z perkusistą Jonem Mossem; romans ten był ukrywany przed innym muzykami zespołu. Był to związek jak z wenezuelskiej...

 • Harrison Ford: Świętuje dziesiątą rocznicę ślubu

  Gdy zaczynali się spotykać, mało kto wierzył, że ich związek potrwa dłużej niż kilka lat. Powodem wątpliwości była spora różnica wieku, bo Calista Flockhart jest młodsza od Harrisona Forda o 22 lata. Oni jednak są parą już od 18 lat, a w czerwcu będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu.

Zdjęcia na temat: związek kilka
Wideo na temat: związek kilka
 • W 27. odcinku "Love Island" Paweł i Monika odpadli z show! Zdaniem uczestników nie mają szans na związek. To było tylko jedno z zadań, ale jakże ważnych dla losów programu. Na kilka dni przed finałem „Love Island. Wyspa miłości” musieli natychmiast spakować walizki i szybko zapomnieć o głównej wygranej. Nie było im łatwo się z tym pogodzić... (Polsat)

 • Gwiazdka Superstacji: mam za sobą gorący, wakacyjny romans!

  Ciepłe miesiące lata i wakacyjna beztroska sprzyjają romantycznym przygodom. Letni romans przydarzył się także Dorocie Michałowskiej. Celebrytka kilka lat temu spędzała urlop za granicą i tam się zakochała. Twierdzi, że z poznanym wówczas mężczyzną przez jakiś czas tworzyli parę, nie był to jednak związek na całe życie. "To były gorące wakacje, gorący romans, gorąca miłość, wielka namiętność

 • Rafael Nadal się żeni. Wesele na bogato!

  Fortaleza - najdroższej nieruchomości w kraju. Na 8 hektarach znajduje się m. in. kilka basenów, prywatna plaża i lądowisko dla helikopterów. Rafael Nadal i Xisca Perello są razem od 14 lat. Tenisista zdecydował się teraz sformalizować związek. (Press Focus/x-news)

Dyskusje na temat: związek kilka
 • Re: "Zakochani po uszy": Kamila Kamińska zna receptę na udany związek!

  Recepta na udany związek?W małzeństwie kilka lat,zobaczymy za 10 lat daję sobie rękę uciąć,że za te 10 lat już dawno będzie po udanym związku. Takie niestety jest teraz życie.Brutalne,bezlitosne i szare.

 • Re: "Zawsze warto": Ich związek nazywano... mezaliansem stulecia!

  Żuławski to inteligentny facet, Nocnik to firma pamiętnika i podsumowanie życia Żuławskiego w tym kilka wątków z życia Weroniki . Gdyby Rosati nie rozdmuchała ze są w tej książce wątki o niej, nikt by nawet nie wiedział ze Zulawski napisał Nocnik, to Rosati zrobiła reklamę tej książki.

 • Re: Aleksandra Nieśpielak: Aktorka przeżyła ogromny dramat

  Przez kilka miesięcy nie zainteresował się co ona robi, co za związek

 • Re: "Na Wspólnej": Zazdrość zabije lesbijski związek Oli?

  Głupi tytuł skoro już ujawniliście kilka artykułów niżej ze nie dość że dalej będą ze sobą to jeszcze i rodzice po początkowym szoku zaproszą dziewczynę Oli na obiad żeby ja lepiej poznać :)

 • Re: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami!

  Miarą odpowiedzialnego uczucia nie jest wiek, tylko to, czy ktoś potrafi wytrwać w jednym związku ( nie chodzi o Związek Radziecki - bo on się rozpadł ). A zmiany co kilka lat , to tylko dowód na to, że ktoś nie dorasta do prawdziwej miłości.....( niedojrzałość emocjonalna, egoizm, brak odpowiedzialności, nieopanowany popęd seksualny, używki ..... i trochę innych powodów)

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  "TWORZĄ ZGODNY ZWIĄZEK" buhahaha TO TEN CO KILKA LAT TEMU BIEGAŁ PO MEDIACH I PŁAKAŁ, ŻE ŻONA GO ZDRADZA Z KOLEGĄ .... A POTEM ODREAGOWAŁ FRUSTRACJE OBRAŻAJĄC INNYCH (ma to do dzisiaj) TERAZ ZNOWU PŁACZE, ŻE LUDZIE REAGUJĄ NA JEGO HEJT...OBRZYDLIWA POSTAĆ...MA TO W GENACH !

 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  "TWORZĄ ZGODNY ZWIĄZEK" buhahaha TO TEN CO KILKA LAT TEMU BIEGAŁ PO MEDIACH I PŁAKAŁ, ŻE ŻONA GO ZDRADZA Z KOLEGĄ .... A POTEM ODREAGOWAŁ FRUSTRACJE OBRAŻAJĄC INNYCH (ma to do dzisiaj) TERAZ ZNOWU PŁACZE, ŻE LUDZIE REAGUJĄ NA JEGO HEJT...OBRZY. DLIWA POSTAĆ...MA TO W GENACH !

 • Re: "Klan": Aleksandra Woźniak definitywnie rzuciła aktorstwo!

  Miała swoje 5 minut. Ale i tak przez nieudany związek straciła wiele ról ale za to ma córeczki . Szkoda ze od razu nie ułożyło jej się z porządnym facetem takiego jak ma teraz.... a zawód psychologa jest szanowany i lepszy niż kilka rolek w tv ... dobrze zrobiła !

 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  Proponuję odpuścić sobie studentki. One wchodzą w życie i raczej trudno będzie znaleźć taką, która będzie chętna, aby za kilka, kilkanaście lat zostać opiekunką starszego pana. Więc na krótką metę coś tam można rzeźbić, ale żeby z tego rodzina była czy wieloletni związek, to raczej znikome szanse.

 • Re: "M jak miłość": Janka zrujnuje związek Marcina i Kasi?

  Ja też, jest sztuczna i wątek wymuszonej miłości beznadziejnie durny. Jak dla mnie to i ten jej bokser mógłby odejść w siną dal. Kilka lat temu były lepsze wątki w tym serialu.