• Informacje na temat:

  związek koroniewskiej

Artykuły na temat: związek koroniewskiej
 • Maciej Dowbor nadal "sprawdza Koroniewskiej SMS-y"

  Wyspy Kanaryjskie to dla nich bez wątpienia miejsce szczególne. To właśnie tam dwa lata temu para próbowała na nowo posklejać swój związek. Z dala od wścibskich spojrzeń i trzasku fleszy znowu mogli cieszyć się tylko sobą... Już pod koniec sierpnia aktorka wróci w to miejsce. Niestety, sama. I choć wyjazd jest czysto zawodowy, związany z sesją fotograficzną dla radia RMF FM, w którym aktorka ma...

 • Grzegorz Hyży pracuje nad nową płytą: Coś mi już w głowie gra

  Znany z programu "X Factor" wokalista Grzegorz Hyży premierę kolejnego albumu zaplanował na koniec roku lub początku przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, inspiracji wciąż przybywa.

 • Maciej Dowbor nie radzi sobie z zazdrością. Sprawdza Koroniewskiej komórkę!

  Dwa lata temu związek Joanny Koroniewskiej (36 l.) i Maćka Dowbora (36 l.) przechodził poważny kryzys. Dziś są nierozłączni. Prezenter stał się jednak tak zaborczy, że kontroluje swoją partnerkę na każdym kroku.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Dowbor chce ponownie oświadczyć się Koroniewskiej

  ...wakacje nie przyniosły zaręczynowego pierścionka, to wtajemniczeni upierają się, że to już kwestia najbliższego czasu. Przypomnijmy, że związek uratował... wspólny kredyt i terapia, na którą parę...

 • Przełomowy rok!

  Sukces za sukcesem, ale tylko w pracy? Jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość Joanny Koroniewskiej?

 • Zaskakujące kulisy pojednania Koroniewskiej i Dowbora

  ...pozytywną rolę i podziałały na rozstającą się parę jak kubeł zimnej wody. Wspólny majątek Koroniewskiej i Dowbora, choć nie byli małżeństwem, trudno było bez wielkich strat podzielić. Tym bardziej, że(...) walczyć o swój związek na terapii. Wypadek na planie serialu "M jak miłość" był tylko przysłowiową kropką nad i. Niedawno para ostatecznie wycofała dokumenty dotyczące podziału majątku. Joanna...

 • Korzysta z życia

  Sypia w łóżku Joanny Koroniewskiej, jeździ wymarzonym Mini Morrisem i studiuje na dwóch kierunkach. Dużo dzieje się także w życiu jego serialowego bohatera. - Łukasz zostanie wplątany w mafijne porachunki - zdradza aktor.

 • To Dowbor uratowała związek syna

  Związek Joanny Koroniewskiej (34 l.) i Macieja Dowbora (34 l.) znowu kwitnie. Kryzys został zażegnany - teraz ma być już tylko lepiej.

 • Koroniewska nie chce ślubu

  Już od jakiegoś czasu plotka rskie media wyczekują informacji o ślubie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Jednak na wielką imprezę wcale się nie zanosi, bo para polubiła życie "na kocią łapę".

Wideo na temat: związek koroniewskiej
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.