• Informacje na temat:

  związek kuby

Artykuły na temat: związek kuby
 • Kuba Wojewódzki potwierdza związek z Anną Muchą?

  Plotki o romansie Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego nie cichną. Coraz częściej pojawiają się poszlaki, które zdaniem fanów obojga mogą wskazywać na to, że aktorka i dziennikarz do siebie wrócili. Pogłoski skomentowała już Mucha, jednak jej komentarz niewiele w tej sprawie rozjaśnił. Wojewódzki również odniósł się do plotek.

 • Edyta Górniak o "My Way" u Kuby Wojewódzkiego: Może być śmieszny, albo żenujący

  We wtorkowy wieczór (27 listopada) TVN pokazał finałowy odcinek kolejnego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Po 9 latach na kanapie dziennikarza pojawiła się wokalistka Edyta Górniak, która opowiedziała m.in. o swoim udziale w reality show "My Way".

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Annie Przybylskiej: "Była dla mnie ważna"

  Właśnie ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz sporo miejsca poświęcił swojej byłej partnerce, aktorce Annie Musze. Okazuje się, że nie tylko ona była ważna w jego życiu. Taką osobą była również Anna Przybylska.

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • Banasiuk nagrodzony we Francji za rolę w "Płynących wieżowcach"

  Mateusz Banasiuk został nagrodzony na festiwalu A l'Est, du Nouveau we Francji za kreację w filmie "Płynące wieżowce". To już drugi po Film Forum Zadar festiwal, z którego aktor wraca ze statuetką za rolę Kuby.

 • "X Factor": Grożono im pobiciem!

  Aicha i Asteya, uczestniczki trzeciej edycji "X Factor", przyznały, że z pozoru niewinny żart Kuby Wojewódzkiego uruchomił pokłady nietolerancji u niektórych widzów. Z programem pożegnała się Olga Barej z grupy Czesława Mozila.

 • "Rolnik szuka żony": Marlena przerwała milczenie

  Seweryn i Marlena to para, która bez wątpienia najmocniej zapisała się w pamięci widzów szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ich związek zaczął się bardzo szybko i równie szybko się skończył! Dodatkowo, jedna z ich rozmów miała dość burzliwy przebieg. Teraz była już dziewczyna rolnika zabrała głos w sieci.

 • "X Factor": Grożono im pobiciem!

  Aicha i Asteya, uczestniczki trzeciej edycji "X Factor", przyznały, że z pozoru niewinny żart Kuby Wojewódzkiego uruchomił pokłady nietolerancji u niektórych widzów. Z programem pożegnała się Olga Barej z grupy Czesława Mozila.

 • Bijatyka na planie "Tylko miłość"

  Wygląda na to, że związek Doroty (Małgorzata Socha) i Wiktora (Andrzej Andrzejewski) znalazł się na zakręcie.

Zdjęcia na temat: związek kuby
Dyskusje na temat: związek kuby
 • Re: "Na Wspólnej": Kuba rozbije związek swojego ojca!

  Ojcem Kuby jest mąz izy , ale on juz nie zyje Dobrze by byo zeby ten szantażysta sie o tym dowiedział

 • Re: "Na dobre i na złe": 600 odcinków i 15 lat wspomnień

  Kto pamięta jeszcze te romanse i zdrady z pierwszych sezonów. Bo ja pamiętam. Pamiętam związek Zosi z Mikołajem , który okazał się gejem. Zanim przyznał się do homoseksualizmu, to chyba jeszcze uwiódł córkę Zyberta Monikę. Albo romans Kuby Burskiego z Agata z administracji, chyba była z nim w ciąży , tylko poroniła. Aha , no a Tomek Burski dorosły syn Kuby to tez efekt jakiegoś romansu. Aha

 • Re: Kuba w klasztorze

  Kocham M jak miłość. Jest to jeden z najlepszych polskich seriali!!! Brawa dla aktorów oraz ludzi dzieki ktorym powstaje mój ulubiony serial!!! Choć nie ukrywam że troche mi przykro że każdy związek Kuby kończy sie dla niego tragicznie ale rozumiem to bo przecież coś w serialu musi się dziać. P.S. Mój synek też ma na imię Kubuś:)

 • Re: Na uczuciowym zakręcie

  Mam nadzieję, że Zosia i Piotr pozostaną (tylko) w przyjaźni chociaż nie wierzę w przyjźń damsko - męską.. ale.. wyjątki się zdarzają. Bez sensu jest łaczenie ich w parę. Przecież tak naprawdę NDiNZ opierało się na małżeństwie Kuby i Zosi. Ludzie oglądali serial żeby zobaczyć ich szczęśliwy związek... po co burzyć ten obraz?? Moim zdaniem do Piotra pasuje Wiki... chociaż narazie Gwaryło ją

 • Re: Na dobre i na złe

  Burscy tyle lat tworzyli i tworzą udany związek ,a tu ? !! Tak widzisz wątek Burskich? No to wyliczmy grzeszki Kuby: wyjazd do Kazimierza i namiętny pocałunek z Edytą, zauroczenie Meg, siostrą Zosi(...) Ostrowskim, fizyczna zdrada z Rafałem, teraz flirt i pocałunek z Gawryłą. Tak wygląda idealny związek?

 • Re: Na dobre i na złe

  Tak widzisz wątek Burskich? No to wyliczmy grzeszki Kuby: wyjazd do Kazimierza i namiętny pocałunek z Edytą, zauroczenie Meg, siostrą Zosi, bardzo mocne zauroczenie Ewą Piasecka.Już nie mówię,że po(...) z Gawryłą. Tak wygląda idealny związek? Burscy tyle lat tworzyli i tworzą udany związek ,a tu ? !! Dla mnie Zosia i Kuba zawsze byli, sa i będa dobrym małżeństwem. Czepiacie sie grzeszków Zosi