• Informacje na temat:

  związek kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: związek kuby wojewódzkiego
 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Mucha wraca do Wojewódzkiego?

  Plotka rskie media donoszą, że w świecie polskich celebrities szykuje się "wielki powrót", a chodzi konkretnie o ponowny związek aktorki Anny Muchy (28 lat) oraz dziennikarza i showmana Kuby Wojewódzkiego (45 lat).

 • Tabloid o Renulce i Wojewódzkim: "Spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby"

  Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już razem? Choć żadne z nich nie potwierdza tych rewelacji, informatorzy nie mają wątpliwości - ich związek należy do przeszłości. W jednym z tabloidów głos zabrała koleżanka Renulki, która zdradziła szczegóły rozstania pary.

 • Nowa miłość Wojewódzkiego?

  On - Kuba Wojewódzki - zainteresowany tylko kobietami do lat 30. Ona - Olga Bołądź - piękna, zdolna, lat 26. Czy to wystarczy, by między kontrowersyjnym prezenterem, a młodą aktorką zrodziło się prawdziwe uczucie?

 • Kuba Wojewódzki wspomina swoje medialne romanse! O tych gwiazdach na pewno nie wiedzieliście

  Kuba Wojewódzki (56 l.) postanowił zrobić porządki w piwnicy i dokonał przy okazji małego odkrycia. Dziennikarz znalazł masę okładek prasowych, których był bohaterem. We wszystkich tych magazynach sugerowano, że Wojewódzkiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń z przedstawionymi gwiazdami. Sensację wzbudziła jedna z celebrytek, która w komentarzu wyznała dziennikarzowi miłość.

 • Mucha żoną Wojewódzkiego?

  Anna Mucha i Kuba Wojewódzki pojawili się razem na jednej z warszawskich imprez - zauważył "Super Express".

 • Renata Kaczoruk zabrała głos w sprawie afery w Zatoce Sztuki! Co robiła tam z Wojewódzkim?!

  ...i zapowiedzieli, że pójdą ze sprawą do sądu. Nie inaczej było w przypadku Kuby Wojewódzkiego, który wydał obszerne oświadczenie. "W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi(...) Wojewódzkiego - Renata Kaczoruk. Ona również nie odmówiła sobie komentarza i wydała oświadczenie w swoich mediach społecznościowych.  "Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny...

 • Doda u Wojewódzkiego: "Trochę mnie zaszczuli"

  "Oczekiwałam zupełnie innej reakcji jeśli chodzi o księży. Trochę mnie zaszczuli w takim sensie, że pomyślałam sobie, że powinni się inaczej zachować jako duchowni, jako pasterze" - tak Doda skomentowała pamiętną sprawę swojej wypowiedzi na temat Biblii.

 • Maciej Musiał przerywa milczenie! Chodzi o jego "związek" z Kingą Dudą!

  Maciej Musiał (24 l.) był jednym z gości w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Showman oczywiście nie omieszkał zapytać o jego znajomość z Kingą Dudą (24 l.). Jego odpowiedź zaskoczyła chyba wszystkich...

 • "X Factor": Grożono im pobiciem!

  Aicha i Asteya, uczestniczki trzeciej edycji "X Factor", przyznały, że z pozoru niewinny żart Kuby Wojewódzkiego uruchomił pokłady nietolerancji u niektórych widzów. Z programem pożegnała się Olga Barej z grupy Czesława Mozila.