• Informacje na temat:

  związek madonny

Artykuły na temat: związek madonny
 • Dua Lipa: Taniec we łzach od "Madonny pokolenia Z"

  ...młodej wokalistki mianem "Madonny pokolenia Z", jak nazwał ją swego czasu magazyn "GQ". 22 sierpnia artystka kończy 24 lata. Popularność zyskała jeszcze jako nastolatka, gdy zaczęła publikować(...) wierzącą w miłość idealną, której przykładem, jak zwykła podkreślać w wywiadach, był dlań związek jej rodziców. Znamienne jest także nadane jej przez babcię imię, którego niegdyś nie znosiła, a dziś...

 • Koniec małżeństwa Madonny?

  Plotka rskie źródła twierdzą, że małżeństwo Madonny i reżysera Guya Ritchiego się rozpada. Powodem miałaby być zazdrość Ritchiego o sukcesy wokalistki i jego podejrzenia, że żona go zdradza.

 • Nieznany list 2Paca do Madonny. Dlaczego ją zostawił?

  Odręczny list 2Paca do Madonny, napisany w 1995 roku, został opublikowany w sieci, a także wystawiony na jednej z licytacji. Z korespondencji rapera do wokalistki możemy dowiedzieć się, dlaczego ich związek nie przetrwał.

 • Rozwód Madonny przez Kabałę?

  Christopher Ciccone, brat słynnej piosenkarki, zna prawdziwe powody rozstania Madonny i reżysera Guy'a Ritchiego.

 • Niewiele osób wie chyba o tym, iż swego czasu bardzo bliska znajomość łączyła Madonnę i Prince'a, jedne z największych gwiazd muzyki pop lat 80.. Zbyt silne i niezbyt pasujące do siebie osobowości doprowadziły jednak do tego, że ich związek bardzo szybko się rozpadł.

 • "Like A Prayer" - najlepszy teledysk Madonny

  Widzowie brytyjskiej stacji telewizyjnej QTV, która ma ścisły związek z magazynem muzycznym "Q", wzięli udział w specjalnej ankiecie zorganizowanej przy okazji premiery nowej płyty z największymi przebojami Madonny, "Greatest Hits Volume 2". Publiczność miała wybrać swój ulubiony teledysk wokalistki. Po przeliczeniu głosów okazało się, że bezkonkurencyjny okazał się wideoklip do utworu "Like...

 • 26-letni partner 56-letniej Madonny: "Lubię starsze"

  ...30 lat młodszy od gwiazdy pop Madonny holenderski tancerz Timor Steffens komentuje związek z artystką.

 • Przez romans nie będzie adopcji?

  Związek z 22-letnim modelem Jesusem Luzem może przekreślić szanse Madonny na adopcję kolejnego dziecka z afrykańskiego kraju Malawi.

 • Madonna: Spowiedź na parkiecie

  Poznaliśmy wreszcie ostateczną wersję tytułu dziesiątej studyjnej płyty Madonny. Album zatytułowany został "Confessions On A Dancefloor", a tytuł ma związek z muzycznym kierunkiem, jaki 46-letnia piosenkarka obrała podczas nagrywania nowych utworów.

 • Madonna: ciąża zmienia muzykę

  Jak twierdzi jej francuski producent Mirwais, nowa płyta Madonny - "Music" - zabrzmi całkiem inaczej, niż jej dotychczasowe dokonania, ze względu na to, że wokalistka spodziewa się dziecka.