• Informacje na temat:

  związek moniki richardson i zbigniewa zamachowskiego

Artykuły na temat: związek moniki richardson i zbigniewa zamachowskiego
 • Monika i Zbigniew Zamachowscy krok od rozstania!? Zaskakujące wieści

  W życiu Moniki Zamachowskiej (47 l.) nie dzieje się najlepiej. Dziennikarka po odejściu z TVP wciąż nie może znaleźć pracy, a dodatkowo na horyzoncie pojawiają się kolejne problemy. Jak donosi „Na żywo” Monika i Zbigniew (58 l.) Zamachowscy zmagają się z małżeńskim kryzysem, a ich relacja już od dawna nie należy do udanych.

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • Monika Zamachowska bardzo przeżywa tę sytuację! Wspiera ją mąż!

  ...tak było. Jej córka przez długi czas nie akceptowała Zbigniewa. Gdyby nie miłość i mądrość obojga, ten związek rozpadłby się tak jak jej dwa poprzednie... Jej pierwsze małżeństwo z podróżnikiem Willem Richardsonem trwało zaledwie trzy lata. Pozostawił jej nazwisko, które zachowała, choć w 2002 r. wyszła za Szkota z klanu Malcolmów. Jamie latał jako pilot RAF-u. Przez blisko dekadę stanowili zgrany...

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Córka Zamachowskiego żyje w ogromnym stresie!

  Trzeciego maja na ślubie Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson zabrakło dzieci aktora. Uderzała zwłaszcza nieobecność najstarszej córki. To ona jako pierwsza z rodzeństwa podjęła niełatwą decyzję i starała się zaakceptować nowy związek taty. Jednak w ciągu ostatnich miesięcy ich relacje mocno się ochłodziły. Po tym, jak Zamachowski wniósł o obniżenie alimentów na czworo swoich dzieci...

 • To jak powrót do domu

  Skutecznie przekonywała widzów, że "Europa da się lubić". Potem zniknęła z TVP. Wróciła i od kilku tygodni razem ze Zbigniewem Zamachowskim prowadzi piątkowe wydanie porannego magazynu Dwójki.

 • Monika Richardson zdradziła datę ślubu z Zamachowskim

  Monika Richardson (41 l.) i Zbigniew Zamachowski (51 l.) ustalili już datę swojego ślubu - para chce pobrać się jeszcze w tym roku.

 • "Książka na podryw"? Gwiazdy czytają

  Czy dobra książka może być lepsza niż seks? Okazuje się, że czytanie książek ma wpływ na relacje międzyludzkie, wspólne czytanie i słuchanie książek może służyć wzmocnieniu związku, a czytający partner jest dla nas bardziej pociągający. Jednym słowem książki są zmysłowe i sexy.

 • Ewa Minge szydzi z Moniki Richardson

  Zdjęcia uśmięchniętej od ucha do ucha Moniki Richardson (41 l.) w objęciach Zbigniewa Zamachowskiego (52 l.) bombardują nas ze wszystkich stron, odkąd tylko związek tej pary wyszedł na jaw. Jak się(...) przeszczęśliwej, zakochanej Moniki R. i bierze mnie na wymioty..." - napisała. Minge nie ukrywa, czyją stronę trzyma. "Jak się czuje porzucona kobieta, na którą z każdej okładki leje się szczęście i sielanka...

 • Razem w życiu, razem na ekranie

  Niedawno zadebiutowali w "Pytaniu na śniadanie". Razem w pracy i w domu. Czy to dobry pomysł?