• Informacje na temat:

  związek tomka

Artykuły na temat: związek tomka
 • Niewierny Tomek Makowiecki

  Czy związek uczestnika "Idola" (24 l.) z Reni Jusis (33 l.) przetrwa? "Fakt" przyłapał wokalistę, gdy całował tajemniczą blondynkę.

 • Ze ślubu Tomka nici?

  Jak donosi magazyn "Na żywo", związek muzyka i Justyny Tomańskiej rozpadł się. Para, zamiast ślubu, zdecydował się rozejść. "Ich uczucie wypaliło się" - "Na żywo" cytuje znajomego pary. "Ich rozstanie nie ma wpływu na sprawy zawodowe. Oboje pracują nad wydaniem pierwszej płyty zespołu Volver. Nadal mieszkają we wspólnym domu" - czytamy. "Z poważniejszymi decyzjami czekają do końca wakacji. Chwila...

 • "Kasia i Tomek" na video i DVD

  Już w czwartek, 12 czerwca, na video i DVD (zarówno do wypożyczenia, jak i sprzedaży) zadebiutuje druga część przygód zwariowanych serial owych bohaterów - Kasi i Tomka. "Kasia i Tomek. Część 2" to kolejna porcja komediowych perypetii sympatycznej i popularnej pary.

 • Tomek Ziętek (The Fruitcakes): Dbamy o to, żeby każdego głos był słyszalny

  ...i nostalgia, i radość, i różnego rodzaju raczej pozytywne skojarzenia. Myślę, że stąd ten kierunek. Mało kto ma złe skojarzenia, widząc czy słysząc "słońce". Najprościej ujmując - to ma duży związek...

 • VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

  Kiedy w 2017 roku wiadomość o zejściu się Kai Paschalskiej z VNM-em obiegła polskie media, niektórzy zastanawiali się, czy to nie najbardziej zaskakujący związek w polski show-biznesie. W 2019 roku para po raz pierwszy zaprezentowała się w we wspólnym utworze. Raper zapowiada natomiast, że to nie koniec ich działalności.

 • Vera Korthals po burzy: O związek trzeba dbać

  ..., o związek trzeba dbać. Czasem zapominamy, że to co najważniejsze jest tak blisko, tuż obok. Na szczęście można to odkryć na nowo" - mówi Vera. Tym razem warstwę muzyczną wzbogaciło ciepłe brzmienie...

 • "Rolnik szuka żony": Monika z trzeciej edycji szczerze o programie

  Dlaczego nie udał się związek Moniki i Tomka, którego rolniczka wybrała w trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony"? W rozmowie z Martą Manowską, zawartej w książce "Rolnik szuka żony", kobieta przyznaje: "Czułam się osaczona".

 • Kolejna ciąża w "M jak miłość"

  Wydaje się, że związek Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) to już przeszłość. Ale może jej smutek i poczucie krzywdy mają inną przyczynę?

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Związek Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zostanie wystawiony na kolejną próbę. Niespodziewanie pojawi się Sandra (Anna Dereszowska) - zaginiona ciocia małej Zosi (Julia Wróblewska).

 • Reni Jusis (33 l.) i Tomek Makowiecki (24 l.) to nietypowy związek. Odchodzą od siebie, potem wracają - i tak w kółko. O nudzie nie ma mowy. Teraz znów są zakochaną parą - donosi "Super Express".

Zdjęcia na temat: związek tomka
Wideo na temat: związek tomka
 • "M jak miłość": Wyznanie Tomka

  Tomek w Grabinie czuje się jak w domu - a Mostowiakowie, mimo rozwodu, wciąż są dla niego rodziną. Czy jego związek z Agnieszką może to zmienić? Zapraszamy na 1067. odcinek "M jak miłość", w którym Chodakowski wyzna byłej teściowej całą prawdę…- Mamo, pamiętasz, kiedyś mi powiedziałaś, że nie miałabyś nic przeciwko temu, żebym się z kimś związał... Jak Barbara zareaguje?

 • Jacyków: Nasz związek jest trwały, bo nic nas ze sobą nie trzyma. Jesteśmy razem, bo chcemy

  Tomasz Jacyków od 22 lat jest w szczęśliwym związku z Tomkiem Jaworskim. Stylista zdradził co jest sekretem tego sukcesu. - Nasz związek jest taki fantastyczny, ponieważ nic nas ze sobą nie trzyma. Jesteśmy ze sobą, bo chcemy - powiedział. (przeAmbitni.pl/x-news)

 • "M jak miłość": Asia pyta o dziecko

  Asia otwarcie zapyta Tomka o jego związek z Agnieszką i o dziecko, którego spodziewa się pani prokurator. Co Chodakowski odpowie?

Dyskusje na temat: związek tomka