• Informacje na temat:

  związek z kierowcą

Artykuły na temat: związek z kierowcą
 • Zna receptę na udany związek

  Amerykańska wokalistka Nicole Scherzinger ujawniła sposób na udany związek.

 • Trudny związek na odległość

  Wokalistka umawia się z brytyjskim kierowcą od 2007 roku. "Jest ciężko. Żyjemy przecież w dwóch różnych krajach! Ale i tak czujemy się szczęśliwi i bardzo staramy się pielęgnować nasze relacje" - podkreśla Scherzinger. Amerykanka wyjawiła, że utrzymywanie związku w ryzach jest dla obu stron dość kosztowne. "Nasze rozmowy telefoniczne są strasznie drogie. Bilety lotnicze kupujemy zawsze na...

 • Danni Minogue z kierowcą?

  Niewykluczone, że po czterech latach przerwy 34-letnia australijska wokalistka Dannii Minogue zejdzie się z 34-letnim Jacquesem Villeneuvem, znanym kierowcą Formuły 1. W najbliższy weekend (5-6 marca) siostra sławniejszej Kylie będzie specjalnym gościem Kanadyjczyka na zawodach Australian Grand Prix na torze w Melbourne.

 • To koniec! Byli ze sobą 4 lata

  Wokalistka Nicole Scherzinger i kierowca wyścigowy Lewis Hamilton zakończyli trwający cztery lata związek - donoszą media.

 • Nicole Scherzinger znowu sama

  Plotkarskie media podały, że Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls jednak rozstała się z Lewisem Hamiltonem, kierowcą Formuły 1.

 • Dannii Minogue znów szczęśliwa

  Pół roku wytrzymali bez siebie Dannii Minogue i francuski biznesmen Jeremy Garamond. W listopadzie 2004 roku młodsza siostra Kylie Minogue postanowiła zakończyć trwający półtora roku związek z Francuzem, po tym, jak nie dotarł on na jej przyjęcie urodzinowe w Londynie.

 • Ryan Gosling śpiewa i tańczy

  Zagorzały skinhead ("Fanatyk"), mąż ratujący związek ("Blue Valentine"), bezimienny kierowca ("Drive"), przebiegły bankier ("The Big Short") ale przede wszystkim równy gość ("Nice Guys. Równi goście"). Ryan Gosling to obecnie najgorętsze nazwisko w Hollywood. Już niebawem urzeknie widzów, a przede wszystkim panie, nastrojowym jazzem. "La La Land" najnowszy film z jego udziałem na ekranach kin...

 • Nicole Scherzinger znowu spotyka się z Lewisem Hamiltonem?

  Stare przysłowie głosi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Amerykańska wokalistka Nicole Scherzinger najwyraźniej go nie zna, albo po prostu je ignoruje. Zagraniczne media podały informację, że piosenkarka znowu spotyka się z kierowcą Formuły 1 Lewisem Hamiltonem.

 • Kot w "Związku na odległość"

  Niedawno zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Dominika Matwiejczyka "Związek na odległość". Główną rolę w niezależnej produkcji gra Tomasz Kot.

 • Kot w "Związku na odległość"

  Pod koniec lutego rozpoczynają się we Wrocławiu zdjęcia do najnowszego filmu Dominika Matwiejczyka "Związek na odległość". Główne role zagrają Tomasz Kot i Wojciech Mecwaldowski.

Dyskusje na temat: związek z kierowcą
 • Re: "Zawsze warto": Ich związek nazywano... mezaliansem stulecia!

  Znam człowieka który co miesiąc mógłby sobie kupić nowy samochód z miesięcznej pensji, ale woli do pracy jeździć metrem. Mało tego przysługuje mu samochód firmowy z kierowcą poza godzinami pracy, ale po prostu nie chce. Ma żonę, dzieci i co tydzień chodzi do kościoła. Bardzo chętnie udziela się lokalnej społeczności. A to co tutaj jest to.. No właśnie, szkoda czasu na to coś.