• Informacje na temat:

  zwycięzca top model 2011

Artykuły na temat: zwycięzca top model 2011
 • Powrócą "Taniec..." i "Top Model"

  Telewizja TVN nie ma sobie równych w tworzeniu popularnych programów rozrywkowych. Stacja już planuje kolejne edycje swoich show m.in. "Tańca z gwiazdami" oraz "Top Model. Zostań modelką".

 • Eurowizja 2011: Znamy werdykt!

  Telewizja Polska wybrała pięć utworów, które rywalizować będą w polskich preselekcjach do 56. Konkursu Piosenki Eurowizji Dusseldorf 2011.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Eurowizja: Kolejne dzikie karty!

  Poznaliśmy trzech kolejnych wykonawców, którzy będą 14 lutego rywalizować w finale Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji 2011.

 • Eurowizja: TVP przyznała "dzikie karty"!

  Ada Fijał z utworem "Hot Like Fire", IKA z "Say" i The Trash z piosenką "Things Go Belter With Rock" dostali pierwsze "dzikie karty" do krajowych eliminacji konkursu "Eurowizja 2011" - poinformowała Telewizja Polska.

 • Głos, talent czy muzyka?

  Brytanii, Irlandii, Turcji i na Ukrainie. Prowadzącymi program zostali Hubert Urbański (sprawdził się przy "Bitwie na głosy") i aktorka Magdalena Mielcarz, mająca na koncie współprowadzenie "Top Model(...) zagwarantowany występ nie na festiwalu Sopot TOPtrendy, lecz podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011/2012. Reszta pozostaje taka sama: jury (Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Wojtek "Łozo...

 • Kto pojedzie na Eurowizję?

  ...pracują nad albumem z autorskimi piosenkami. Pierwszy singel "Supergirl" został wybrany na czołówkę do polskiej edycji programu "Top Model - zostań modelką". Piosenka zakwalifikowała się również do Finału Konkursu Eurowizja 2011. Zobacz klip Shemoans do "Supergirl": Grupa Anna Gogola powstała pod koniec 2007 r. Zespół czerpał inspiracje z muzyki rockowej, ich idole to: Whitesnake, Aerosmith...