• Informacje na temat:

  zwyciężczyni idola

Artykuły na temat: zwyciężczyni idola
 • Zwyciężczyni "Idola" uczci rocznicę 11 września

  Kelly Clarkson, zwyciężczyni amerykańskiej edycji programu "Idol", ma pojawić się 11 września na specjalnym koncercie organizowanym w Waszyngtonie z okazji rocznicy zamachów terrorystycznych, które w zeszłym roku dotknęły Stany Zjednoczone. Co ciekawe, sama wokalistka nie ma ochoty śpiewać hymnu.

 • Zwycięstwo "Idola"

  Na pierwsze miejsce najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych przebojem wdarła się Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji amerykańskiej wersji programu "Idol". Jej debiutancki album "Thankful" w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł aż 297 tys. nabywców. Warto przypomnieć, że wokalistka w ub. roku znalazła się na szczycie lity "Billboardu", tyle że singlowej, z nagraniem...

 • "American Idol": Maddie Poppe wkręciła jurorów. Opadły im szczęki!

  ...odcinek kończył etap castingów - poza kolejnymi kandydatami do tytułu idola, producenci postanowili zaprosić też znanych już wcześniej uczestników poprzedniej edycji. Finalista Caleb Lee Hutchinson pojawił się w programie, by wesprzeć swojego kolegę ( Jared Sanders jednak nie przeszedł dalej), ale sporym zaskoczeniem był udział Maddie Poppe , zwyciężczyni ostatniego sezonu. 21-latka tym razem...

 • Znienawidzony juror "Idola"

  Amerykańska edycja programu "Idola" dobiegła już końca. Oprócz zwyciężczyni, najbardziej zadowoleni z tego faktu są widzowie, którzy nie mieli już cierpliwości do tego, aby oglądać na ekranach Simona Cowella, jednego z jurorów. Jednogłośnie określili go jedną z najbardziej nieprzyjemnych postaci w historii przemysłu muzycznego.

 • Jakby znów wygrała "Idola"

  Zwyciężczyni amerykańskiej edycji "Idola" Carrie Underwood zgarnęła najbardziej prestiżową nagrodę na tegorocznej gali muzyki country w Las Vegas. Najwięcej wyróżnień otrzymał za to Brad Paisley.

 • Wspólna płyta finalistów "Idola"

  Ostatecznie 5 sierpnia ukaże się kompilacyjna płyta podsumowująca kilkumiesięczne poszukiwanie polskiego idola. Trafi na nią 11 piosenek, które wykona finałowa dziesiątka uczestników polskiej edycji programu "Idol". Pilotem płyty będzie singel z utworem "Może się wydawać...". Jego radio wa premiera zapowiedziana jest na 12 lipca.

 • Kelly Clarkson wróciła do "American Idol" i doprowadziła jurorów do łez

  Kelly Clarkson to zwyciężczyni pierwszej edycji amerykańskiego "Idola". Wokalistka była gościem w programie, w którym zaśpiewała utwór "Piece by Piece". Jej emocjonalne wykonanie doprowadziło do łez jurorów, uczestników i publiczność.

 • Kuba Wojewódzki: "Idol" ma sens

  Kuba Wojewódzki nie przestał wierzyć w sens programu "Idol". Odszedł z niego, aby się skoncentrować na własnym talk-show, nadawanym w niedzielne wieczory w Polsacie. Były juror "Idola" twierdzi, że z nikim nie jest skłócony, a "dzień dobry" mówi mu nawet wielokrotnie przez niego ośmieszana Kaja Paschalska.

 • Światowy Idol: 11 uczestników

  Znana jest już lista wykonawców, którzy w grudniu będą się ubiegać o miano "Światowego Idola". Oprócz reprezentującej Polskę Alicji "Alex" Janosz, znalazły się na niej nazwiska 10 zwycięzców lokalnych edycji tego programu, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Pierwszy etap zmagań telewidzowie, w tym polscy, będą mogli zobaczyć w Boże Narodzenie.

 • Jurorzy "Idola" o Monice Brodce

  Przed ostatnim finałowym koncertem trzeciej edycji "Idola", w którym wzięli udział Monika Brodka i Kuba Kęsy, to właśnie 16-latka spod Żywca była faworytką - przynajmniej w opinii jurorów. Telewidzowie przyznali im rację i ostatecznie Monika została triumfatorką konkursu, dzięki czemu nagra płytę.

Zdjęcia na temat: zwyciężczyni idola