• Informacje na temat:

  życie anny jantar

Artykuły na temat: życie anny jantar
 • Anna Jantar: Tyle słońca i tęsknoty...

  Chociaż trudno w to uwierzyć, 14 marca mija 40 lat od jej tragicznej śmierci. Pierwsza dama polskiej piosenki kochała życie i swojego męża Jarosława. Tworzyli parę marzeń.

 • Natalia Kukulska śpiewa piosenkę Anny Jantar "Witaj mi": Do teraz trudno się z tym pogodzić

  Natalia Kukulska postanowiła przypomnieć piosenkę "Witaj mi" swojej mamy Anny Jantar, która zginęła w katastrofie samolotu w 1980 r., gdy Natalia miała zaledwie 4 lata.

 • W hołdzie Annie Jantar: Każdy musi być zadowolony

  ..."Teksty są aktualne i będą nadal, dopóki nie wymrą w nas wszystkie wartości i nie zapomnimy mówić o uczuciach" - tak o twórczości Anny Jantar mówi PAP Life Arkadiusz Kłusowski, twórca koncertu "Tribute to Jantar", który odbędzie się w niedzielę (29 października) w Teatrze Palladium w Warszawie.

 • Anna Jantar królową polskiej piosenki!

  W plebiscycie INTERIA.PL nasi czytelnicy zdecydowali: największą ikoną polskiej piosenki jest Anna Jantar. - Odczuwam wielką dumę - mówi nam Natalia Kukulska, córka słynnej piosenkarki.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  ...14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Jest życie po Budce

  ..., które stały się już standardami polskiej muzyki rozrywkowej. Są to utwory z repertuaru Urszuli, Izabeli Trojanowskiej, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Romualda Czystawa, Felicjana Andrzejczaka(...) do lasu, dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć, jak wygląda życie po Budce poszczególnych członków zespołu. Krzysztof Cugowski z synami Wybór współpracowników wokalisty Budki Suflera jest oczywisty...

 • Andrzej Mogielnicki kończy 70 lat. 10 najważniejszych przebojów

  Przeboje "Mniej niż zero" Lady Pank, "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar, "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej czy "Takie tango" Budki Suflera śpiewała cała Polska. Te piosenki łączy jedna osoba - tekściarz Andrzej Mogielnicki, który w sobotę 15 grudnia kończy 70 lat.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • N. Kukulska: Kiedy płyta?

  W październiku Natalia Kukulska zamierza rozpocząć prace nad swoją kolejną płytą. Jak zdradziła w rozmowie z INTERIA.PL, ma już kilka pomysłów, które zamierza wykorzystać. W ostatni poniedziałek, 23 maja, ukazał się album "Po tamtej stronie", na którym Kukulska śpiewa piosenki swojej tragicznie zmarłej mamy, Anny Jantar.

 • Adam Stachowiak i teledysk "Dotrę na szczyt". "Kochani, jestem w rozsypce"

  ...wystąpił w duecie z Eweliną Bogucką . Wykonali oni przebój Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa "Ktoś pomiędzy nami", co wzruszyło Kukulską. Pojedynek nie skończył się jednak dobrze dla Stachowiaka. Tomson(...) nowego singla "Dotrę na szczyt" ( sprawdź tekst utworu! ). "My sobie nie poradzimy - wszystko robimy dla Was i jak życie zweryfikowało - z Wami..." - podziękował swoim sympatykom. Wspomniany...