• Informacje na temat:

  życie gosi

Artykuły na temat: życie gosi
 • Gosia Andrzejewicz czeka

  Popularna piosenkarka Gosia Andrzejewicz swój sukces opłaciła wysoką ceną...

 • Gosia Andrzejewicz: W naszym związku nie ma rywalizacji

  Wokalistka Gosia Andrzejewicz przekonuje, że z partnerem Arturem "St0ne" Kamińskim idealnie się uzupełniają i nie rywalizują ze sobą.

 • Wolne serce Gosi Andrzejewicz

  Wyglądasz jak skrzyżowanie Ashtona Kutchera i George'a Clooney'a? Zgłoś się do Gosi Andrzejewicz.

 • Gosia dała z siebie wszystko

  Na sylwestrowym koncercie we Wrocławiu Gosia Andrzejewicz zaprezentowała taneczny miks swoich przebojów.

 • Szukają chłopaka Gosi Andrzejewicz

  ..."Łukaszu, gdziekolwiek jesteś, odpowiedz na wołanie stęsknionej dziewczyny" - w ten sposób dziennik "Fakt" próbuje dotrzeć do pierwszego chłopaka wokalistki Gosi Andrzejewicz.

 • Gosia Andrzejewicz "wykosi" Dodę?

  ..."Ona wykosi Dodę!" - cytuje jednego z fanów piosenkarki Gosi Andrzejewicz "Super Express". Wokalistka zdobywa ostatnio coraz większą popularność.

 • Gosia trzyma kciuki za Dodę

  Wojewódzki byłby w jury to na pewno nie. O zainteresowaniu tabloidów: - Chociaż brukowce wypisują różne rzeczy, nie wierzcie im. Niestety, nie mam żadnego chłopaka, bo mam tak zapracowane życie, że nie mam(...). Przeczytaj pełną relację z czata z Gosią Andrzejewicz . Zobacz teledyski Gosi Andrzejewicz na stronach INTERIA.PL!

 • Jacek Bromski o Jerzym Gruzie: Człowiek, który wiedział, jak przeżyć swoje życie

  ...- To jedna z najważniejszych postaci życia artystycznego i towarzyskiego ostatnich kilkudziesięciu lat. Błyskotliwy, z fenomenalnym poczuciem humoru, człowiek, który wiedział, jak przeżyć swoje życie - tak o zmarłym w niedzielę, 16 lutego, Jerzym Gruzie wypowiedział się reżyser Jacek Bromski.

 • Rozwód przez Gosię Andrzejewicz

  ..."Kontakt z fanami jest dla mnie bardzo ważny" - wyznaje Gosia Andrzejewicz (22 l.). Od niedawna wielbiciele mogą z nią porozmawiać za pośrednictwem komunikatora internetowego.

 • Zobacz wojowniczą Gosię!

  Najnowszy singel Gosi Andrzejewicz, utwór "Otwórz oczy", ma spore szanse stać się kolejnym przebojem w dorobku wokalistki. Teledysk do tej piosenki możecie zobaczyć tylko u nas!

Zdjęcia na temat: życie gosi
Wideo na temat: życie gosi
 • Gosia Andrzejewicz zszokowała nową sylwetką! Jak to zrobiła?

  jest związany z moją metamorfozą i to też bardzo mnie zmotywowało do tego, aby jednak wystąpić w nim już jako szczuplejsza Gosia, tak że miałam fajne motywacje" – mówi agencji Newseria Lifestyle Gosia(...) sposób zmobilizuje kogoś do działania. "Generalnie chciałam pokazać, jak siła, która jest w nas, może zmienić nasze życie, że tak naprawdę to od nas zależy, nikt nagle z boku nie zjawi się, jakiś książę

 • Gosia Andrzejewicz o urokach macierzyństwa!

  Gosia Andrzejewicz opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu syna. - Już tydzień po porodzie miałam pierwszy koncert - zdradziła wokalistka. Kiedy fani mogą się spodziewać nowej płyty wokalistki? Jak zamierza spędzić wakacje? - Mnóstwo koncertów, praca nad płytą i bycie mamą - powiedziała Andrzejewicz. Artystka wykonała na scenie programu piosenkę "Moc

 • „Na Wspólnej” przez całe wakacje!

  w tajemnicy przed jej bratem. Jednak sekretu nie uda się długo utrzymać. Młody Nowak może przypłacić ten związek zdrowiem, a nawet… życiem! Olaf zostanie aresztowany. Prokurator oskarży go(...), natomiast zimną krew zachowa Kinga, która udzieli koledze fachowej pierwszej pomocy, ratując mu tym samym życie. U Marii i Włodka wszystko powoli zacznie się układać. Zięba weźmie udział w „Milionerach

Dyskusje na temat: życie gosi