• Informacje na temat:

  życie idola

Artykuły na temat: życie idola
 • Hania Stach urodziła syna w Malezji. Jak dziś wygląda zapomniana gwiazda "Idola"?

  Finalistka drugiej edycji "Idola" Hania Stach na Instagramie pochwaliła się narodzinami swojego pierwszego dziecka. Syn o imieniu Iwo przyszedł na świat w Malezji, gdzie obecnie mieszka polska wokalistka.

 • Stylowy "Idol"

  Finały IV edycji "Idola" znalazły się na półmetku. Uczestnicy wystąpili już w czterech z ośmiu finałowych koncertów: "Tylko Wielkie Przeboje", "Lata 70.", "Kings & Queens" i "Idol - Nowe brzmienia". A już w sobotę, 21 maja, kolejny koncert - "Idol w wielkim stylu". Początek o 20.15 na antenie Polsatu!

 • "Idol": Kim jest Mariusz Dyba?

  ..."To moja ostatnia szansa" - mówił w "Idolu" na wcześniejszym etapie Mariusz Dyba, który ostatecznie wygrał ten program. Dla wokalisty z Ornety był to ostatni dzwonek, bo limit wieku dla kandydatów na "Idola" wynosił właśnie 28 lat.

 • "Idol" : Stare przeboje

  Po zeszłorocznej adaptacji powieści Philpa Rotha "The Humbling", w której Al Pacino zagrał starzejącego się aktora w kryzysie, przyszedł czas na "Idola" i starzejącego się piosenkarza w kryzysie. Pacino w kryzysie twórczym zdecydowanie nie jest.

 • Mamy "Idola"!

  Kilka minut po północy, z soboty na niedzielę (18/19 czerwca), zakończył się Wielki Finał "Idola", w którym poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji tego popularnego programu. Został nim Maciej Silski, który pokonał Sławka Uniatowskiego i Bartosza Szymoniaka. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć z finału "Idola"oraz zdjęcia laureata.

 • "Idol": Co finaliści zrobiliby z wygraną?

  Tytuł Idola, kontrakt płytowy i 250 tys. zł - taką nagrodę zdobędzie dziś wieczorem (17 maja) jeden z trójki finalistów "Idola".

 • "Idol" powraca. Wojtek Łuszczykiewicz: Najbardziej szanuję kosmitów

  Wszyscy czekamy na ciarki na plecach. I to jest moje główne kryterium - mówi Interii Wojtek Łuszczykiewicz, jeden z jurorów nowego "Idola". Muzyczny show Polsatu po latach wraca na antenę w środę 15 lutego.

 • "Idol" wraca do amerykańskiej telewizji. Pokona konkurencję?

  ...jak się okazuje, niespodziewanie otrzymał drugie życie. Wszystko za sprawą telewizji ABC, która ogłosiła, że nabyła prawa do talent show od Fremantle Media. Program wróci na antenę prawdopodobnie wiosną 2018 roku. Warto zwrócić uwagę, że ABC wraz z CBS i NBC to wielka trójka amerykańskiej telewizji, co może oznaczać dużo większą oglądalność dla amerykańskiego "Idola" niż do tej pory...

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  ...swoich ambicji. Nie wygrałaś "Idola", czy mimo to było warto? - Oczywiście! Dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem. Od niego wszystko się zaczęło. Zauważono mnie. I wiesz co mi pomogło? Co(...) sobą już 12 lat i dojrzeliśmy do zmian. Na tym przecież polega życie, prawda? Z Pauliną Sykut rozmawiała J.Czaplińska. Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program...

 • " Idol był narzędziem"

  Silskiego z artystą rozmawiał Paweł Kasa. Zwycięzca "Idola" opowiedział czym był dla niego ten program, dlaczego długo pracował nad płytą ryzykując zapomnienie i o znudzeniu rockowym buntem.

Zdjęcia na temat: życie idola
Wideo na temat: życie idola
 • Zwiastun 6. sezonu "Teorii wielkiego podrywu"

  do uwodzenia (Penny). Howard przekonuje się że życie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie jest ucieczką od zgrzytów pomiędzy apodyktyczną matką a nową żoną Bernadette. Ray spotyka wyjątkową(...) kadr na uczelni, b) co się dzieje z telewizyjnymi idolami z dzieciństwa oraz c) tego, że przygoda z grą w „Lochy i Smoki" może stać się powodem kryzysu jego związku z Amy. Wszystkich, którzy

Dyskusje na temat: życie idola
 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki wyśniła życie z Adamem

  osiągnęli poziom ich idola. Hajs się przecież zgadza ;)

 • Re: "M jak miłość": Tomek musi wybrać - Agnieszka czy Joanna?

  Ten serial jest mdły, brakuje mu wyrazistości, dramaturgia, niby żarty to wszystko emanuje nijakością i jest w 99% przewidywalne. Ludzie najwyraźniej chcą się pasjonować życiem serialowych postaci, przeżywają własne życie przed telewizorem wcielając się w role swoich idoli. Te pełne emocji wypowiedzi wobec osósb które iroznizują pokazują jak bardzo są w tym zangażowani. To naturalne że pewne

 • Re: Smaki i aromaty, czyli życie serialu od kuchni

  Widze ze cenzura dobrze działa , mój tekst nie zastał opublikowany !!! coz pewnie cenzuruje wielki fan naszego POLSKIEGO IDOLA , Najprzystojniejszego i najsympatyczniejszego i bijącego swoją inteligencją wszystkich Polskich celebrytów na łeb , który to ma przed sobą świetlaną przyszłość w Holly - wódzie .