• Informacje na temat:

  życie intymne

Artykuły na temat: życie intymne
 • Koszmarne życie intymne pary królewskiej. Aż trudno uwierzyć

  ..., a w weekendy na zamku Windsor pod Londynem. Filip jest zmęczony miejskim życiem i na emeryturze zakosztował spokoju wiejskich okolic Sandringham. Nie dziwi to eksperta Joe Little’a, redaktora naczelnego(...) spędzili najszczęśliwszy okres życia - on stacjonował jako oficer marynarki na Malcie, ona towarzyszyła mu jako żona żołnierza, prowadząc normalne życie. Mieli dwoje dzieci - Karola i Annę. Kiedy król...

 • "Jestem Cait": Intymne szczegłóy z życia Cait Jenner

  8-odcinkowa dokumentalna seria "Jestem Cait" ukazująca życie Cait Jenner jako transseksualnej kobiety, zadebiutuje w niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 20 na kanale E!.

 • Gwiazdor "M jak miłość" pokazał intymne ujęcia z Beatą Tyszkiewicz!

  ...być coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie dość obszernie relacjonuje tam swoje życie prywatne, dzieląc się i tymi radosnymi, i bardzo smutnymi informacjami(...) Tyszkiewicz. Z tą ostatnią wystąpił w bardzo intymnej scenie. "Tak mi się w młodości świetnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beatą Tyszkiewicz. A potem wszystko poszło bokiem. C'est...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Szostak żali się w wywiadzie. Skutki wypadku do dzisiaj wpływają na jej życie intymne!

  ...lew ucho! To ponoć przeszkadza jej w intymnych sytuacjach... "No, wiadomo, że utrudnia mi to życie. To jest pewna niedogodność. Ja przez tyle lat najzwyczajniej w świecie się przyzwyczaiłam. Muszę...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Marta Kaczyńska drży o los rodziny! Zaskakujące, jak wygląda jej życie

  Mimo że Marta Kaczyńska (39 l.) i jej mąż Piotr są małżeństwem prawie od dwóch lat, to wciąż borykają się z ciągłymi rozstaniami i tęsknotą. Jak oboje przyznają, pandemia koronawirusa jest dla nich wyzwaniem, m.in. dlatego, że firma biznesmena zaczyna przynosić straty. Zaskakujące, jak zmieniło się życie Kaczyńskiej i jej ukochanego.

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Kanye West nie ma czasu na życie intymne z żoną

  ..., by więcej czasu w ciągu dnia spędzał w domu. Wróżycie długą przyszłość ich związkowi?

 • "Pani z przedszkola": Karolina Gruszka uwodzi Agatę Kuleszę

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza.

Wideo na temat: życie intymne
 • Sylwia Grzeszczak chroni swoją prywatność

  Nie lubię zdradzać swoich intymnych rzeczy – podkreśla Sylwia Grzeszczak. Wokalistka znana jest z utrzymywania prywatnego życia z dala od mediów, także społecznościowych. Twierdzi, że woli informować fanów o swoich poczynaniach muzycznych niż tych związanych z codziennym życiem. Nie krytykuje jednak gwiazd, które ujawniają swoje życie osobiste.

Dyskusje na temat: życie intymne