• Informacje na temat:

  życie justina

Artykuły na temat: życie justina
 • Justin Bieber: Życie w trasie w 3,5 minuty (nowy teledysk "Company")

  W sieci pojawił się nowy teledysk do piosenki "Company" Justina Biebera. Zobaczcie!

 • Justin Bieber opowiada o narkotykach i uzależnieniu od seksu

  Na temat samego Justina Biebera , jak i jego związku z Hailey Baldwin krąży wiele plotek. Część z nich para potwierdziła w wywiadzie dla magazynu "Vogue", do którego zdjęcia zrobiła słynna(...) się na życie w trwającym rok celibacie. Wraz z Hailey zdecydowali się na poczekanie z seksem do ślubu także z powodów religijnych, jak stwierdzili. Bieber borykał się też z innym, groźnym...

 • Justin jak Sinatra

  ...pieniądze na lepsze życie dzieci grając golfa? Nie ma lepszego sposobu na spędzanie czasu" - mówi Justin Timberlake. Zobacz teledyski Justina Timberlake'a na stronach INTERIA.PL!

 • Justin Bieber miał objawienie

  .... Lokalne media donoszą, jakoby Bieber doświadczył momentu, który odmienił jego życie. Zdaniem australijskiej gazety "Daily Telegraph", Bieber zwrócił się do uczestników słowami: "Kocham was. Jezus was kocha. Świetnie się bawię. To jest naprawdę niesamowite. Muzyka jest niezwykła. To, co oni robią jest niesamowite, wspieram to w stu procentach". Lentz pochwalił Justina Biebera za jego...

 • Jessica Biel wybaczyła Justinowi Timberlake'owi

  Gwiazdor o drugą szansę walczył wytrwale. Zaczął od tego, że opublikował oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Przyznał w nim, że zachował się niewłaściwie, ale jednocześnie podkreślił, że do niczego nie doszło. "Robiłem wszystko, aby uchronić swoją rodzinę przed przykrymi pomówieniami, ale teraz muszę wyjaśnić tę żenującą sytuację ostatecznie. Całe moje życie starałem się być...

 • Justin Bieber wraz z żoną Hailey kupili nowy dom. Co za przepych!

  W życiu Justina Biebera ostatnimi czasy sporo się zmieniło. Artysta ożenił się z modelką Hailey Baldwin i wyraźnie szuka stabilizacji i spokoju. Muzyk zmaga się z depresją, związał się mocno z Kościołem i porządkuje swoje życie. Teraz, do tych wszystkich zmian dołączył nowy dom, który niedawno zakupiła para.

 • Justin Bieber o całowaniu Seleny Gomez

  ...tego robić. To moje prywatne życie i staram się je oddzielać od kariery. Tę jedną rzecz chciałem zachować dla siebie. Wiem, że moi fani pragną, bym był szczęśliwy" - powiedział Justin. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

 • Justin Bieber wyśmiany przez Johna Mayera. Poszło o zdjęcie w jacuzzi

  Opublikowana 14 lipca fotografia całujących się Justina Biebera i Hailey Baldwin obiegła sieć, a przy okazji stała się obiektem żartów. Na niewybredny komentarz pozwolił sobie muzyk John Mayer.

 • Justin Bieber: Dopiero się rozkręcam

  Pod koniec stycznia ukażą się biografia Justina Biebera i jego akustyczna płyta "Believe Acoustic".

 • Justin Timberlake zagra z Diaz

  Producent filmowy Jeffrey Katzenberg poprosił o błogosławieństwo Cameron Diaz, aby móc zaangażować do dubbingowania trzeciej części "Shreka" jej byłego chłopaka, Justina Timberlake'a.

Zdjęcia na temat: życie justina
Wideo na temat: życie justina
 • "One Day At A Time": Zapowiedź 2. serii

  Fabuła serialu koncentruje się wokół losów byłej oficer, która po zakończeniu kariery samotnie wychowuje dwójkę dzieci - córkę o bardzo radykalnych poglądach oraz syna, który prowadzi bardzo bujne życie towarzyskie. W rolach głównych grają Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnelll, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky, Marcel Ruiz.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1950.

  Agata i Patryk szykują się do wspólnego wyjazdu, kiedy Marzena przynosi wiadomość o próbie samobójczej Pawła. W szpitalu okazuje się, że stan Piaseckiego jest krytyczny. Oliwce i Kajtkowi zaczyna podobać się wystawne życie Laury i Justina. Współlokatorka zaprasza Oliwkę na weekendowy wypad do Rzymu. Jerzy informuje Małgorzatę i Natalię o fatalnej sytuacji finansowej firmy Wilka. Z kolei Sebastian

Dyskusje na temat: życie justina