• Informacje na temat:

  życie kobiety z dzieckiem w polsce

Artykuły na temat: życie kobiety z dzieckiem w polsce
 • Kup książkę, pomóż ratować życie Julki

  ...„Złośliwy guz pnia mózgu”, „kilka tygodni życia”, „wskazane leczenie paliatywne” – ponad dwa lata temu te słowa na zawsze zmieniły życie Julii i jej rodziców. Jednak zamiast się poddać, postanowili walczyć. Najpierw w Polsce, później w Londynie i Monterrey. Dzięki operacji i specjalistycznym zabiegom dziś guz jest stabilny, jednak aby móc kontynuować terapię, Julia potrzebuje jeszcze około 200

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Dorota Wellman: Silne kobiety z jej rodziny!

  ...na ulicy obcego człowieka, bo znęcał się nad bezbronnym zwierzęciem. Silny charakter odziedziczyła po babci.  "Była z piekła rodem, ale do tego zmusiło ją życie" – podkreśla. Podczas wojny Rosjanie zabili jej męża, a ona z dwójką dzieci i samowarem przejechała tysiąc kilometrów wagonem bydlęcym, aby osiedlić się w Polsce. Dostała pod Warszawą gospodarstwo, gdzie zatrudniała mężczyzn i zarządzała...

 • Roman Kłosowski: Moje niepełne życie

  "Już nikt nie nazywa mnie Gapciem" - mówi 86-letni aktor.

 • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

  Bogusław Kaczyński często dzielił się opowieściami o swojej największej pasji - muzyce, za to niezbyt chętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym, a zwłaszcza uczuciowym. Jego życie miłosne przez lata owiane było wielką tajemnicą. Dopiero po śmierci artysty wyszło na jaw, kto był miłością jego życia.

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Agnieszka Chylińska rozwodzi się?! "Życie układa się, jak się układa"

  ...zbyła go tylko dość dosadnym stwierdzeniem, że nie jest to jego sprawa, a jeśli lubi grube kobiety, to jego problem. Oprócz tematu wagi, Kuźniar poruszył również inny, o wiele bardziej osobisty. Jarek zapytał Chylińskiej, czy ta przypadkiem nie złożyła papierów rozwodowych, ponieważ na to wskazują mu teksty jej najnowszych piosenek. "Nie złożyłam wniosku, natomiast życie układa się, jak się...

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • W Polsce nie ma co jeść? Stefano Terrazzino: Mama przywozi mi jedzenie z Niemiec

  Stefano Terrazzino (37 l.) od dwunastu lat mieszka w Polsce. Tancerz polubił tutejszą mentalność i otwartość ludzi. Twierdzi, że Polska ukształtowała go jako człowieka. Postrzeganie naszego kraju poza granicami Polski bywa jednak bardzo zaskakujące: mama Stefano, przyjeżdżając w odwiedziny z Niemiec, przywozi synowi... walizkę jedzenia w obawie, że półki sklepowe są u nas puste.

 • Karolina Szostak: Kobiece spojrzenie

  Była pionierką w zdominowanym przez mężczyzn dziennikarstwie sportowym, ale nie miała taryfy ulgowej. Dziś wiedzy zazdroszczą jej nie tylko kobiety.