• Informacje na temat:

  życie na rozlewiskiem 2

Artykuły na temat: życie na rozlewiskiem 2
 • "Życie nad rozlewiskiem 2" od grudnia

  ...2 grudnia TVP1 pokaże pierwszy odcinek czwartej serii "Życie nad rozlewiskiem 2". W głównej roli Małgorzaty Jantar ponownie zobaczymy Joanną Brodzik.

 • Droga przez rozlewisko

  W okolicach Ostródy nie wszyscy wypoczywają. Na przykład filmowcy uwijają się na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem 2". Będzie to już czwarta część perypetii Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej(...) zmieniłaby przyrodę i życie okolicznych mieszkańców. Wszyscy są w szoku! Z nowej szosy cieszy się tylko właściciel stacji benzynowej, wpływowy biznesmen, w którego postać wcieli się Waldemar Obłoza. Dla...

 • "Rozlewisko" dopiero w grudniu

  We wtorek, 31 lipca, padł ostatni klaps na planie "Życia nad rozlewiskiem 2". Fani mazurskiej sagi będą jednak musieli poczekać na emisję serialu i cotygodniowe spotkania z Małgosią Jantar (Joanna Brodzik), Basią Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Marysią Milewicz (Olga Frycz).

 • Kobieta nie musi być piękna?

  Joanna Brodzik, którą już od 2 grudnia oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w kontynuacji serialu "Życie nad rozlewiskiem", twierdzi, że bycie seksowną wcale nie polega na tym, żeby być ładną.

 • Synowie ważniejsi niż kariera

  Joanna Brodzik, którą od 2 grudnia znów oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w "Życiu nad rozlewiskiem", twierdzi, że aby dobrze wychować synów, musi być z nimi cały czas. Dlatego właśnie aktorka uznała, że nie warto gonić za kolejnymi rolami.

 • Lepsza od "Tańca z gwiazdami"

  Nowy serial telewizyjnej Jedynki pokonał w niedzielę, 4 października, "Taniec z gwiazdami". "Dom nad rozlewiskiem", oparty na bestsellerowej książce, z Joanną Brodzik w roli głównej, przyciągnął przed telewizory ponad 5 mln widzów, a tańczące gwiazdy 4 mln. Wśród programów rozrywkowych wciąż najchętniej oglądany jest "Mam talent!".

 • Serialowa jesień w TVP

  Jesień w Telewizji Polskiej to przede wszystkim nowe polskie seriale : "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań" i "Siostrzyczki". Zobaczymy także premierowe odcinki seriali, które zdobyły już uznanie widzów: "Czas honoru" i "Tancerze" w TVP2 oraz "Londyńczycy" i "Ojciec Mateusz" w TVP1.

 • Brodzik w zimowej scenerii

  Wraz z nadejściem zimy na telewizyjne ekrany powróci "Życie nad rozlewskiem 2". Po długich miesiącach oczekiwań fani przygód Małgorzaty Jantar, doczekają się kolejnej, czwarta seria, tego popularnego serialu.

 • Rafał Rutkowski ma urodziny!

  Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie", kończy dziś 40 lat. Aktor, znany z ogromnego poczucia humoru, żartuje, że ma przed sobą jeszcze całe życie, bo ono przecież zaczyna się dopiero po czterdziestce!

 • Magdalena Walach: Widz najważniejszy

  ...- To oni decydują kogo chcieliby zaprosić do swojego domu, z kim się spotkać wieczorem, kogo gościć - Walach podkreśliła, że bez widzów zawód aktora nie miałby większego sensu. O tytuł najpopularniejszej aktorki 2009 roku znana z serial u "Tancerze" Walach rywalizować będzie z: Joanną Brodzik ("Dom nad rozlewiskiem"), Julią Kamińską ("BrzydUla"), Edytą Olszówką ("Samo życie") i Magdaleną Różczką...

Zdjęcia na temat: życie na rozlewiskiem 2
Dyskusje na temat: życie na rozlewiskiem 2