• Informacje na temat:

  życie pary

Artykuły na temat: życie pary
 • Koszmarne życie intymne pary królewskiej. Aż trudno uwierzyć

  ...przecinaniem wstęg wygłosił 5493 przemowy i wziął samodzielnie udział w ponad 22 tys. imprez. Rozłąka królewskiej pary nie wynika z kłótni, tylko z... odległych miejsc zamieszkania. Książę zaszył się(...), a w weekendy na zamku Windsor pod Londynem. Filip jest zmęczony miejskim życiem i na emeryturze zakosztował spokoju wiejskich okolic Sandringham. Nie dziwi to eksperta Joe Little’a, redaktora naczelnego...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Helena Englert: Tak wygląda życie córki pary aktorskiej w Nowym Jorku

  Helena Englert (19 l.), córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno została studentką szkoły teatralnej Tisch School of the Arts. O swojej uczelni i życiu w Nowym Jorku opowiedziała reporterce "Dzień Dobry TVN" Irminie Somers. W studiu pojawili się rodzice Heleny Beata Ścibakówna i Jan Englert. Po obejrzeniu reportażu aktorka zalała się łzami.

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • ​"M jak miłość": Aktorska para będzie oceniać... czar innych par!

  Dorota Chotecka i Radosław Pazura uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par polskiego show-biznesu. Wkrótce minie 30 lat od chwili, gdy zdecydowali się razem iść przez życie, a wciąż są w sobie do szaleństwa zakochani!  Nic dziwnego, że producenci nowego "Czaru par" uznali, że to właśnie oni idealnie nadają się do tego, by oceniać inne pary...  Aktorskie małżeństwo tej jesieni oglądać będziemy...

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

 • "Barwy szczęścia": Pary... nie do pary

  Życie spłata niezłego figla Walerii i Kajtkowi. Oboje - choć z różnych powodów - będą musieli rozważyć, czy oddali swoje serca właściwym osobom!

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • "Para nie do pary": Nowa perspektywa serialowych emocji

  Już w poniedziałek, 26 września, na platformie player.pl zadebiutuje nowa, wyjątkowa produkcja. "Para nie do pary"!

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

Zdjęcia na temat: życie pary
Wideo na temat: życie pary
 • Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka: Życie u boku piłkarza nie jest kolorowe

  . Ludzie myślą, że nasze życie ogranicza się do latania po sklepach. Prawda jest taka, że jest zupełnie podporządkowane życiu naszych partnerów. Życie u boku piłkarza nie jest kolorowe – mówi modelka.

 • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – razem w życiu i na planie

  Kinga Burzyńska spotkała się z Adrianą Kalską i Mikołajem Roznerskim, którzy oprócz tego, że grają razem w spektaklu, również prywatnie są parą. Jak im się pracuje? Aktorzy opowiedzieli jak się poznali. Czy starają się zostawiać życie zawodowe przed drzwiami do domu? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Policjantki i policjanci" : Making of nowej czołówki (8. sezon)

  Siódmy sezon zakończył się pocałunkiem Mikołaja z Karoliną. Wreszcie stało się to, co wisiMaking of noało w powietrzu od dawna. Romans skomplikuje jednak ich życie zawodowe. Czy będąc parą w życiu prywatnym, będą nią mogli być również w pracy? Premierowe odcinki „Policjantek i policjantów” od 5 marca w Czwórce.

Dyskusje na temat: życie pary