• Informacje na temat:

  życie pędzi

Artykuły na temat: życie pędzi
 • Stellan Skarsgard dołączył do obsady serialu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”

  Pomimo zamknięcia planów filmowych z powodu pandemii koronawirusa, życie w bardzo odległej galaktyce pędzi do przodu. Jednym z nowych nabytków aktorskich, który dołączył do kolejnego serialu platformy Disney+, którego akcja rozgrywa się w uniwersum „Gwiezdnych wojen”, jest popularny szwedzki aktor Stellan Skarsgard. Ostatnio można go było zobaczyć w głośnym „Czarnobylu”.

 • Katarzyna Kołeczek: Między Warszawą a Londynem

  Ma odwagę, by wciąż próbować nowych rzeczy. Swoje życie dzieli między Warszawę i Londyn.

 • Michaela Douglasa rady dla młodych

  W tym roku Michael Douglas skończy 75 lat. O kinie wie równie dużo, co o życiu. Młodym radzi, by tak nie pędzili. "Znajdźcie chwilę na to, żeby zatrzymać się w tym biegu i powąchać róże" - apeluje aktor.

 • Stanisław Soyka: Powrót z brzegu otchłani

  Po 15 latach przerwy Stanisław Soyka znów śpiewa słowa, które wyszły spod jego pióra - wydał w pełni autorski album. W tym momencie życia jednym z najważniejszych dla niego słów jest nieśpieszność. Muzyk nie musi - i nie chce - nigdzie pędzić.

 • Artur Żmijewski po raz czwarty ojcem

  Niemal się utopił słysząc, że jego nastoletni syn będzie miał dziecko ze starszą o kilkanaście lat nauczycielką literatury ("Mój rower"). By uratować podopiecznych pędził na rowerze z prędkością Formuły 1 ("Ojciec Mateusz").

 • Jeden dzień z Joanną Moro

  Jeszcze niedawno dzieliła czas między rodzinę, przyjaciół i pracę w teatrze. Jej życie nabrało znacznie szybszego tempa wraz z podjęciem decyzji o udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz do klasycznego schematu dnia dochodzą próby śpiewu i tańca, wizyty w charakteryzacji i konsultacje z kostiumografkami. Jak wygląda dzień Joanny Moro?

 • Każdy musi się zatrzymać

  Za każde szczęście, spełniające się marzenia, jest cena do zapłacenia - mówi Edyta Olszówka. Jej bohaterka Pola z "Przepisu na życie" będzie musiała zwolnić, zastanowić się i dokonać bardzo trudnego wyboru.

 • Sambor Czarnota: Przystojny idealista

  Jego bohater, doktor Świderski, pojawi się w "Barwach szczęścia" w dramatycznych okolicznościach. Do szpitala, w którym pracuje, trafi Teresa. Mężczyzna walcząc o życie kobiety, zbliży się do jej wnuczki Iwony.

 • Adam Sandler z pilotem do TV

  Już wkrótce Adam Sandler ( "Super tata" ) powróci na duży ekran , aby towarzyszyć Kate Beckinsale ( "Van Helsing" ) w komedii "Click". Znany komediowy aktor wcieli się w rolę mężczyzny, który wchodzi w posiadanie pilota telewizyjnego potrafiącego cofać, przyspieszać i zatrzymywać życie swojego właściciela.

 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  ..., jak wygląda życie zwykłych Polaków. Trwająca kwarantanna ujawnia, że między gwiazdami a ich fanami jest spora przepaść.

Zdjęcia na temat: życie pędzi
Dyskusje na temat: życie pędzi
 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  Świat się kręci, czas nie stoi, czas ucieka pędzi życie, nie ma ma lekko........ coś być musi do cholery za zakrętem

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Człowiek pracował, pracuje i w końcu ma. Nie dała mu tego komuna, swoje przeszedł. Piękny dom, piękna rodzinka . Ludzie tylko się cieszyć, że praca popłaca. A że ma POglądy, to niech ma. Żyjemy w wolnym kraju. Kiedyś byli zomowcy, partyjni karierowicze, tacy milicjanci i żyli mniej krytykowani niż ci o POglądach a pisowcy z drugiej strony. Uczciwy człowiek dorobił się, pędzi szczęśliwe życie

 • Re: ​"Cisza nad rozlewiskiem": Czas pożegnać bohaterów mazurskiej sagi...

  Bardzo polubiłam ten film i na kolejny odcinek czekałam z niecierpliwością. Życie w mieście pędzi tak szybko... - ten film dawał mi "odskocznię".... Szkoda...

 • Re: Zapomniane związki

  , gdy więcej czasu poświęcają karierze zawodowej? a gdzie ich dom.jak życie na walizkach? mają kuchnie w tym domu, który większość czasu stoi pusty i duchy w nim straszą?, a dzieci? Zmiana mentalności i podejścia do tych zawodów by się przydała i to w statusie prawnym, bo ci ludzie cierpią niepotrzebnie. Wymogi współczesnego świata, który pędzi na oślep czynią krzywdę środowiskom artystycznym. Niech

 • Re: Konkurs: "Strażacy"

  Strażak to nie zawód. Bycie strażakiem to sposób na życie. Znam jednego, który oddał się temu całkowicie. Gdziekolwiek by nie jechał, zawsze ma przy sobie radio, które informuje go o nagłych wypadkach. Gdy tylko usłyszy syreny, rzuca wszystko i pędzi na pomoc. Jestem pełna podziwu! Za to właśnie powinniśmy być wdzięczni strażakom! Za to, że podporządkowali tej pracy całe swoje życie, że dawanie

 • Re: "Czterdziestolatkowi" stuknęła czterdziestka

  w markecie, cały posterunek policji się zjawia. Człowiek dziś pędzi nie wiedząc dokąd i za czym. Życie przecieka między palcami, a przecież jest takie krótkie.

 • Re: Na dobre i na złe

  to wytłumaczyć, ze chce się dla kogoś, kto jest mu obojętny zapożyczyć się na całe życie, podczas gdy marzy o Agacie? Wizyta Witka wszpitalu nie pozostawia złudzeń, aby nikt nie miał wątpliwości powiada, ze odwiedza koleżankę! KOLEŻANKĘ. A zaraz potem pędzi po Lenę do szpitala, żeby było jej miło, iż jej facet chce z nią spędzić miłe chwile. Co to za zarzut, że Witek żartuje? Taki jego styl