• Informacje na temat:

  życie piotra

Artykuły na temat: życie piotra
 • Piotr Bukartyk w żałobie. Roman Bukartyk nie żyje

  W wieku 83 lat zmarł Roman Bukartyk, ojciec wokalisty, kompozytora, tekściarza i satyryka Piotra Bukartyka. Przez lata był radnym i działaczem sportowym związanym z Gorzowem.

 • Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

  W czwartek, 29 sierpnia, w kościele w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej Piotra Gąsowskiego. Aktor skończył w czwartek, 16 kwietnia, 56 lat. Jubilat i goście świętowali ten dzień podczas wielogodzinnego spotkania online.

 • "Pętla": Fani krytykują Piotra Stramowskiego za rolę Dawida Kosteckiego

  ..."Chuligan rękami macha inaczej", "Przestępca jest spokojny", "Słaby jest w tej roli", "Nie można zrobić filmu, w którym co drugie słowo nie będzie przekleństwem?". To niektóre z komentarzy do nowego materiału promocyjnego filmu "Pętla" Patryka Vegi. Widać na nim Piotra Stramowskiego, który "wchodzi" w rolę boksera Dawida "Cygana" Kosteckiego.

 • Piotr Woźniak-Starak: Wzruszające pożegnania

  W czwartek, 22 sierpnia, odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni Piotra Woźniaka-Staraka. Do informacji o śmierci znanego producenta odniesiono się się m.in. w mediach społecznościowych Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i festiwalu Off Camera, a także założonej przez niego filmy Watchout Studio. Żegnają go również ludzie mediów, m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Borys Szyc, Joanna...

 • Eventim On Tour: Piotr Zioła i jego koncertowe życie

  Piotr Zioła opowiada, jak wygląda jego życie w trasie, jak przygotowuje się do koncertów i co czuje, wychodząc na scenę.

 • Piotr Stramowski: Nigdy nie przewidzisz, kiedy nadejdzie Twój czas

  Interia: W tym roku wyszły trzy filmy z twoim udziałem oraz trzy seriale, w tym jeden mini-serial wyprodukowany przez markę Ballantine’s. Prowadzisz bardzo intensywne życie zawodowe. Jak sobie dajesz(...) zacząć zwalniać i przygotować się na ponowne naładowanie baterii. Porównałbym ten proces do maratonu, tylko u mnie ten bieg trwa ponad pół roku. Urodziło ci się dziecko. Jak zmieniło się twoje życie...

 • Krzysztof Cugowski ze Złotym Medalem Gloria Artis. Gratulacje od wicepremiera Piotra Glińskiego

  ...z lat 70., jak "Sen o dolinie" czy "Cień wielkiej góry". Cugowski ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe, takie jak "Nic nie boli, tak jak życie", którego sprzedaż przekroczyła...

 • "Ukryta gra": Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka

  ...8 listopada na ekrany polskich kin trafi "Ukryta gra" w reżyserii Łukasza Kośmickiego. To ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka. Biznesmen pokładał w nim nadzieje na podbicie nie tylko rodzimych, ale też światowych kin.

 • "Żmijowisko": Piotr Stramowski jako bezwzględny biznesmen

  ...w Żmijowisku. "Jak pisze w książce 'Żmijowisko' Wojtek Chmielarz, dużo osób ma niepozałatwiane te pierwsze miłości. Ludzie całe życie dążą do tego, co było za pierwszym razem, bo to tak świetnie(...) być przykładem dla dzieci... Kiedy powiedziałem o tym Wojtkowi, chyba go zaskoczyłem - przyznał aktor Niewypalona miłość to jedna z namiętności, która kieruje postępowaniem granej przez Piotra...

Zdjęcia na temat: życie piotra
Wideo na temat: życie piotra
 • "Klan": „Podwójne życie Piotra S.”

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", jest bohaterem filmu dokumentalnego "Podwójne życie Piotra S.", którego premiera odbędzie się na antenie telewizyjnej Jedynki 25 marca. - Piotr żyje w dwóch światach: rzeczywistym i serialowym. W jego psychice przenikają się one, mieszają, nakładają na siebie i tworzą jeden, niepowtarzalny świat. Piotr nie potrafi odróżnić tego, co jest w jego życiu prawdziwe

 • Piotr Szwedes: Dopiero teraz wiem, na czym polega życie

  Piotr Szwedes jest zafascynowany możliwościami, jakie daje rozwój osobisty. Twierdzi, że zapewnia mu on higienę psychiczną, niezbędną w pracy aktora i producenta teatralnego.

 • Piotr Głowacki: Tata bliźniaków

  ​Piotr Głowacki jest ojcem bliźniaków. Córka Ida i syn Aaron przyszli na świat wiosną tego roku. Aktor podkreśla, że tacierzyństwo zmienia życie mężczyzny, uczy nowego spojrzenia na świat i większej odpowiedzialności.

Dyskusje na temat: życie piotra