• Informacje na temat:

  życie prywatne kingi rusin

Artykuły na temat: życie prywatne kingi rusin
 • Kinga Rusin: Afery ciąg dalszy

  Kinga Rusin kilka dni temu stała się gwiazdą światowych mediów. To za sprawą jej wspólnego zdjęcia z Adele i wpisu, w którym zrelacjonowała zamkniętą imprezę Beyonce i Jaya-Z, na której miała bawić się z największymi gwiazdami Hollywood. Zaraz po tym, na dziennikarkę spadła spora krytyka. Rusin wydała już w tej sprawie oświadczenie. Teraz ponownie komentuje całe zamieszenie.

 • Trudno mnie złamać

  Jest dziennikarką w programie "Dzień Dobry TVN", jurorką w "You Can Dance - po prostu tańcz!", laureatką "Tańca z gwiazdami", wydała książkę "Co z tym życiem?", ma dwie udane córki. Czego można chcieć więcej? - Jestem szczęściarą - mówi o sobie Kinga Rusin.

 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  ..., a bohater rozmowy po drugiej stronie oceanu w swojej. Nie zawsze trzeba wysyłać wielką ekipę z kamerami i dziesiątkami świateł.  Intensywna praca nie sprawia, że cierpi na tym pańskie życie prywatne(...) znaczeniu doskonała zabawa. Z nami jest podobnie. Na antenie oglądamy pana z Kingą Rusin. Dobrze się uzupełniacie? - Jak najbardziej, choć wbrew pozorom praca w telewizyjnym duecie jest jednym...

 • Piotr Kraśko: To bardzo dobra zmiana

  Piotr Kraśko jest ze stacją TVN związany od 16 kwietnia. Prowadzi "Dzień Dobry TVN" i "Fakty z zagranicy" (TVN 24 BiS). Zmiana okazała się ciekawym doświadczeniem. "Teraz jestem zachwycony. Życie pisze lepsze scenariusze, niż my bylibyśmy w stanie wymyślić" - mówi popularny dziennikarz.

 • Wzbudza silne emocje

  ..., ambicje Tomasza Lisa nie kończą się na dziennikarstwie. Ponoć w przyszłości chętnie zająłby się polityką. Czy jego nazwisko zobaczymy na liście wyborczej? Nie mniej kontrowersji wzbudza życie prywatne(...)Tomasz Lis to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy. Spore emocje wzbudzają zarówno jego prywatne, jak i zawodowe wybory. Redaktor naczelny opiniotwórczych tygodników, dziennikarz...

Wideo na temat: życie prywatne kingi rusin
 • Kinga Rusin: "TVN zmienił moje życie"

  Stacja TVN towarzyszy widzom już 20 lat. To właśnie 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.

 • Edyta Górniak o relacjach z Kingą Rusin i opiniach na swój temat

  Kilka lat temu między Edytą Górniak a Kingą Rusin doszło do poważnego spięcia. Zamiast wypytywać o zawodowe plany i nowy singiel dziennikarka zapytała wokalistkę o jej życie prywatne. "Czy będzie ślub?" - dociekała była Tomka Lisa. To nie spodobało się "Edzi". "A już skończyliśmy temat utworu mojego? (DDTVN/x-news)

 • Minge przez lata ukrywała, że ma raka! Jak wyglądała jej walka z chorobą?

  Życie Ewy Minge (51 l.) budzi ogromne zainteresowanie mediów. Tabloidy rozpisują się o jej związkach, życiu prywatnym i zawodowym dość obficie. Tym bardziej zadziwia fakt, że projektantce przez blisko jedenaście lat udało się utrzymać w tajemnicy fakt, że zmaga się z chorobą nowotworową. Nie mogła w to uwierzyć także Kinga Rusin, która na kanapach "Dzień Dobry TVN" przyparła Minge do ściany